Yavru köpeklerin yiyecek açısından özel ihtiyaçları olduğu sır değildir. Bir sürü vitamin ve minerallere ihtiyaç duyarlar, ancak kolay sindirimi gerektiren narin mideleri vardır.

Bir evcil hayvan mağazasına girdiyseniz veya çevrimiçi aramalar yaptıysanız, orada çok çeşitli gıdaları görebiliyorsunuzdur. Doğru olanları bulmak kafa karıştırıcı olabilir. Kuru köpek yemi, evcil hayvanınız için mükemmel bir seçimdir. Ucuz yavru köpek maması seçerken, küçük ırk köpekleri için, özellikle pelet boyutu ve sindirim kolaylığı olan ürünlere dikkat edilmelidir. Ayrıca bir bileşen olarak yulaf ezmesi ile birlikte gelir. Protein ve besin açısından zengin gıdaları artırmak yavrular için mükemmel olduğu anlamına geliyor. Bu karışım tiamin, fosfor, demir ve çinko içerir. Protein oranı yüksek, yağ oranı düşük ve lif miktarı iyi olan ürünlere bakmalısınız.

İndirimli ve Hediyeli Brit Care Köpek Maması

Çek şirketi brit care köpek maması, köpekler ve kediler için kaliteli yiyecekler üretiyor. Brit yiyecekleri, yüksek kaliteli besin maddeleri, vitaminler ve minerallerce zengindir ve bunların seçimi, yüksek sindirilebilirliği sağlar. Brit ürünleri hiçbir yapay renk veya koruyucu içermez, böylece hayvanlar gıda intoleransı ve alerjik reaksiyonlara maruz kalmazlar. Brit verdiğiniz takdirde, evcil hayvanınız vücudun düzgün çalışması için gerekli tüm unsurları alacak ve mükemmel koşulları koruyacaktır. Brit gıdaların parlak yanı, diş tortusu olmaksızın, mutlu ve enerjik bir hayvan için yararlı etkisini göreceksiniz. Siz de cazip bir fiyatla ürünleri test edebilmek ve gelecekte hangi gıdayı seçeceğinize karar vermek için indirimli ve hediyeli paketleriyle bulabilirsiniz. Özenle hazırlanmış kuzu, geyik, ördek ya da somon etleri ile pirinç karışımı ürünleri sunulmaktadır.

Acana Puppy Large Yavru Köpek Maması Denediniz Mi?

Acana Puppy Large yavru köpek maması, kilo kontrolü için gerekli olan düşük karbonhidrat içeriğine sahip olan kasların gelişim tasarımı için gerekli protein açısından zengin bir diyettir. Malzemelerin çeşidi için övgüyle karşılansa da, bu yemin en belirgin unsuru kalitesidir. Bunlar, büyüyen yavrulara optimal destek sağlamak için kolaylıkla emilir. Tavuk, bütün yumurta ve pisi balığından alınan hayvan proteinleri içeriğinin %55ini oluşturur, bu beslenme bol enerji sağlar. Et sadece taze değil; koruyucularından da tamamen kurtulmuştur ve insan tüketimine uygundur. Serbest dolaşan cobb tavuğu ve yumurtaları, yerel çayır çiftliklerinden günlük olarak teslim edilmektedir. Balıklar ise Vancouver Adasını çevreleyen suların sürdürülebilir yöntemlerini kullanarak yakalanır.