Ücretsiz Müzik Dinleme Programları

Ücretsiz Müzik Dinleme Programları

Bedava müzik dinlenebilen programları sizler için derledik.

Bedava Müzik Dinleme Programı

Genelde hareket halindeyseniz ve işlerinizi müzik dinlemeden yapamıyorsanız, her yerde kullanabileceğiniz müzik dinleme uygulamaları yer alıyor. Bu programların her birisi müzik listenizin keyfini çıkarmanıza ve yeni müzikler keşfetmenize imkan sunuyor.

Bu propgramları kullanarak müzik dinlemek için para harcamanıza gerek yok. Sizler için hazırladığımız programlar hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlarla uyumlu. Bu yazımızdaki bedava müzik dinleme prograları bazı hizmetlerin dışında genel olarak ücretsiz.

En İyi Ücretsiz Müzik Dinleme Programları

Ücretsiz müzik dinleme programları arasından seçim yaparken birçok detaya dikkat ediliyor. Çoğu müzik uygulaması uygulama içi satın alma hizmetini de sunuyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken programın ücretsiz versiyonunun da olması.

Bir diğer önemli konu ise farklı cihazlarda da çalışılabiliyor olması. Ayrıca tercih edeceğiniz programın sizlere hangi özellikler sunduğu da önemli. Müzik dinleme programları arasında hem çevrimdışı hem de çevrimiçi müzik dinleyebileceğiniz programlar mevcut.

Spotify

Hemen herkesin duyduğu Spotify programı kullanıcılarına 30 milyondan fazla şarkı sunuyor. Bu program ile bir çalma listesi oluşturabilir, diğer kullanıcıları takip edebilir veya ruh halinize uygun bir çalma listesini seçebilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı konularda podcastlere de ulaşmanız mümkün. Program premium versiyonunun haricinde ücretsiz bir versiyona da sahip.

Deezer

Kişisel müzik dinleme zevkinize göre çalma listesi oluşturabileceğiniz ve mixler dinleyebileceğiniz Deezer programı en iyi müzik uygulamaları arasında konumlanıyor. Ayrıca şarkı sözü getirme özelliğiyle de bulunuyor. Daha yüksek ses kalitesi, çevrimdışı müzik dinleme gibi özellikler sunan bu programın premium versiyonu da var.

SoundCloud

SoundCloud bir müzik dinleme programı olmasının haricinde müzik yapanların ve sanatçıların müzikseverleri topladığı bir platform. Bu program ile milyonlarca şarkı, podcast, remix ve daha fazlasına erişmek mümkün. Ayrıca SoundCloud’da da müzik listeleri ve sanatçılar takip edilebiliyor.

Fizy

Türk yapımı müzik dinleme programı olan Fizy yerli ve yabancı 35 milyon şarkı sunuyor. İstediğiniz müziği dinlemek için kendi listenizi oluşturmanız mümkün. Ayrıca çevrimdışı şarkı dinleme imkanı da sunuluyor.

Audiomack

Müzik dinleme ve indirme programı olan Audiomack birçok şarkıyı ücretsiz sunuyor. Ayrıca pek çok çalma listesini ve mixtape’leri de ücretsiz olarak indirmeniz ve dinlemeniz mümkün. Daha kapsamlı özelliklerden de yararlanmak istiyorsanız premium üyeliği satın almanız mümkün.

MYT Müzik

Hem Android hem de iOS işletim sistemli cihazlarda yer alan MYT Müzik programı da diğer müzik programları gibi premium versiyonunun haricinde ücretsiz kullanabileceğiniz versiyona da sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir