Uçak kargo hizmeti ile dünyanın her yerine kolay ve güvenilir bir şekilde teslimatlarınızın yapılması mümkündür.

Bu sayede yurt dışına olan kargolarınız için haftalarca hatta bazen aylarca beklemenize gerek kalmamaktadır.

Sitede Sunulan İmkanlar

Siteye girdiğinizde kargo için birçok imkanı bulabilmeniz mümkün oluyor. Yurtdışı kargo konusunda son derece deneyimli olan bu site deneyimini site kullanımı konusunda da başarılı bir şekilde gösteriyor. Site içerisinde deniz yolu ile kargo, hava kargo, depolama, sigortalama gibi birçok konuda bilgi alabiliyorsunuz. Yurt dışına gönderimlerin oldukça sorunlu olabildiği günümüzde bu tarz hizmetleri veren şirketlerin sayısı oldukça azdır. Bu konuda site tamamen alanında uzman kişilerle çalışıyor ve size kargo teslimatınız konusunda son derece başarılı bir şekilde yardımcı oluyorlar.

Uçak Kargo İşleyişi

Kargolarınızı günlük olarak çıkan, aktarmalı ya da direkt giden kargo uçakları sayesinde istediğiniz noktaya güvenli bir şekilde ulaştırabiliyorlar. Siz kargo göndermek istediğiniz noktayı site yetkililerine belirttiğinizde zaten size bu konuda son derece tecrübeli bir ekip yardımcı oluyor. Fiyat tarifesi, gönderim seçenekleri konusunda sizi bilgilendiriyorlar. Siz de kendinize uygun olanı seçiyorsunuz. Paket ya da kutu şeklinde gönderim imkanları mevcut. Kargo ağırlığınız ve boyutuna göre fiyat tarifesi belirleniyor. Teslimatlar yurt dışında belirttiğiniz adrese en yakın noktada bulunan depolara gönderiliyor.

Daha sonra da buralardan ilgili adreslere aktarım yapılıyor. Site içerisindeki mail adresi ile haftanın altı günü irtibat kurabilmeniz mümkün. Göndereceğiniz kargo adresinizden teslim alınıyor ve size bir takip numarası veriliyor. Bu andan itibaren gönderinizin takip numarası ile nerede olduğunu, ne zaman ulaşacağını ve tüm bilgileri internet ortamında fazla yorulmadan öğrenebiliyorsunuz. Site bu konuda oldukça güvenilir ve kaliteli üstelik çok da uygun fiyata hizmet veriliyor.