Havaalanlarında saatlerce beklemekten bıktıysanız, her uçuşunuz rötarlı gerçekleşiyorsa, en önemli iş toplantılarınıza geç kalıyorsanız, firmanızın gönderileri yerine gitmesi gereken süreden daha geç ulaşıyorsa sizin için en iyi çözüm uçak kiralama olacaktır.

jet-ucak

Tek yapmanız gereken kiralık uçak kategorileri arasından amacınıza ve isteklerinize en uygun olanı tercih etmek olacaktır. Kiralayacağınız uçağı iş seyahatleri amacıyla kullanacaksanız hafif, orta ve ağır iş jetleri arasından yolcu kapasiteniz ve uçuş sürenize göre en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Eğer firmanıza bir kargo uçağı kiralamak istiyorsanız küçük, orta, ağır ve büyük kargo uçaklarından istediğinizi kiralayabilirsiniz. Küçük kargo uçakları 12-45 ton arasında ağırlık taşıyabilen kargo uçağı modelleridir. Ayrıca uçuş süreleri 3-5 saat aralığındadır. Ağır kargo uçakları ise 50-100 ton arasında ağırlık taşıyabilen uçaklardır. Uçuş süreleri ise 3-7 saat arasında değişir. Büyük kargo uçakları 100-125 ton arasında ağırlık taşıyabilen kiralık uçak modelleridir. Uçuş süreleri 3-8 saat arasında değişir.

İstediğiniz Yere İstediğiniz Saatte Gidin

Size uygun saatler firmaların uçuş saatleriyle uyuşmuyorsa ve gideceğiniz yere zamansız bir şekilde varış gerçekleştiriyorsanız uçak kiralayarak bu sıkıntılarınızdan kurtulabilir rahat ve keyifli uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak kiralama hakkında tüm merak ettiklerinizi   http://ozelucakbul.com adresinden detaylı bir şekilde öğrenebilir, uçak kiralama için gerekli formaliteler hakkındaki bilgileri edinebilir ve isteğinize uygun uçak modelleriyle keyifli uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz.