Türkiye’de Medyumluk ve Medyum Ali Hoca

Geçmişten bu yana devam eden medyumluk mesleğinin pek çok temsilcisi bulunuyor.

Günümüzde de çok sayıda insan medyumluk işini devam ettirmekte, pek çok yerde vefk ve benzeri çalışmalar yapan medyum hocalara rastlanmakta.

İnsanların manevi alemlerin gücünden yararlanmak istemesi çok uzun süredir devam ediyor. Eskiden beri insanlar maneviyatın gücünden tam anlamıyla yararlanabilmek için farklı uygulamalar yapıyor. Bu uygulamalar kimi zaman ledün, havas gibi önemli ilimleri içerebiliyor.

Medyum hocalara olan talep geçmişte olduğu gibi bugün de oldukça yüksek. Maddi dünyaya ait sorunlarını manevi alemlerin sonsuz gücüyle çözmek isteyen insanlar bu sorunları için vefk başta olmak üzere farklı uygulamalara başvurmakta.

Bu işle uğraşan ve ilmi oldukça kuvvetli olan çok sayıda hocaya rastlamak mümkün. Ancak bunun tam aksi şekilde çok sayıda dolandırıcı da gerçek hocaların adını kullanarak insanları kandırabiliyor. Pek çok gazeteye verdiği röportaj ile adından sıkça söz ettiren Medyum Ali Gürses de bu konuya dikkat çeken isimlerden biri. Medyum Ali Hoca, manevi alemlerin gücünden yararlanmak isteyen herkesin öncelikle çalışacağı kişinin tecrübesi ve bilgisinden emin olması konusunda önerilerde bulunuyor. Medyum Ali Hoca ismini bile taklit ederek insanları kandırmaya çalışanların bulunduğunu belirten Ali Gürses, kandırılmamak için mutlaka dikkatli olunması gerektiğini söylüyor. Ali Hoca’ya 0535 590 62 75 numaralı telefondan veya www.medyumali.com’daki iletişim formundan ulaşmak mümkün.

Doğru bir medyum hoca ile karşılaşılması durumunda manevi alemlerin gücünden tam anlamıyla yararlanmak mümkün. Ancak doğru hocayı bulabilmek biraz zahmetli bir iş. Her konuda olduğu gibi, bu alanda da detaylı bir araştırma yapılmadan, hocalar hakkında referanslar okunmadan işe başlanması tavsiye edilmiyor. Özellikle başka hocaların adını kullanarak dolandırıcılık yapan sahte medyumların sayısının bir hayli yüksek olması nedeniyle çalışacağınız kişiyi iyice doğrulamadan herhangi bir ödeme göndermemeniz özellikle tavsiye ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.