Turkcell Bedava İnternet

Turkcell uzun yıllardır müşterilerine kaliteli bir hizmet vermektedir. Sunduğu uygun paketlerden yanı sıra bazı ücretsiz hizmetler de sunmaktadır. Bunlar içerisinde bedava internet paketi, bedava konuşma paketi ve bedava sms paketi gibi birçok avantajları da vardır. turkcell bedava internet

Bedava İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Salla Kazan Kampanyası: Turkcell’lilerin yoğun talebi üzerine tekrar gündeme gelen salla kazan bedava internet kampanyası ile milyonlarca insan bedava internete sahip oldu. Cihazı ve hattı 4.5G uyumlu olan kişilerin faydalanacağı bu kampanya 19 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanyadan yararlanmak için ‘’Hesabım’’ uygulamasından ‘’Salla Kazan’’a giriş yapın ve telefonu sallayın anında 10GB’a kadar bedava internet kazanın.

Hızlı Giriş İle 500GB İnternet Kampanyası: Cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan Turkcell’in adresine girip ‘’Hızlı Giriş’’ yöntemini kullanarak giriş yapan Turkcell’e kayıtlı abonelerine Tukcell bir defa 1 günlük 500GB internet hediye ediyor. Bu kampanya 24 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Faturalı Haydi Gel 2GB internet Kampanyası: Belirtilen faturalı paketlerden herhangi birine geçiş yapıldığı takdirde 12 ay boyunca her ay bedava 2GB internet hattınıza ücretsiz tanımlanır. 1 yılda ücretsiz 24 GB internet kullanmış olursunuz. Bu kampanya 30 Nisan 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB İnternet Kampanyası : Bu paket 22:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir. GNÇ Eko paketi ve GNÇ Eko yıllık abonelik paketi yapan müşteriler için geçerlidir.

GNÇ Full 10GB Paketi-1GB Ücretsiz İnternet Kampanyası: Bu paketi kullanan aboneler 30 TL yükleme yaptıklarında 1 GB hediye internet kazanır. 1000 dakika, 5GB’ı gece geçerli toplam 10GB internet, 1000 sms ve 30 TL yüklemeye 1GB bedava internet hattınıza tanımlanır. Bu paketin fiyatı 45 TL’dir. Paketi almak için GNC FULL 10GB yazıp 2222’ye gönderin.

GNÇ 1 GB İnternet: 26 yaş altı GNÇ müşterileri 30 TL ve üzeri yüklemelerine 1 aylık bedava 1 GB internet kazanıyor. Katılmak için Bip’te sol menüde bulunan Keşfet’in içinden GNÇ kanalına girin ve GNC1GB yazıp internet kazanabiliriniz. Bu kampanya 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. Bip uygulamasını Google Play Store’dan ya da AppStore’dan indirebilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Kampanyası: Turkcell toplantıdayım uygulamasını ilk kez kullanan müşterilerine 1 hafta geçerli 1 GB internet vermektedir. Toplantıdayım uygulamasını Google Play Store’dan ya da Apple Store’dan indirebilirsiniz. Bu kampanya 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.

TL Yükle 1 GB İnternet Kampanyası: Hesabım uygulamasından faturasız hatta TL yükleyin ücretsiz 1 GB internet hattınıza tanımlansın. Hediye bedava internet paketi yalnız bir gün geçerlidir.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyası: Sarı kutu puanları ile her ay 1 GB olmak üzere toplamda 12 GB kazanın. Bu hediyeyi 9500 puan karşılığında alabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Oldukça güzel bir yazı olmuş, bu siteyi daha önceden birçok kere ziyaret etmiştim. Sürekli yeni kampanyalar eklemekte ve yeni içerikler eklemekte tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.