Akıllı telefonları kendi markası altında kullanıcılarla buluşturan Türk Telekom, bu kez Çin‘li teknoloji devi Huawei‘nin Honor 7 modelini satışa çıkardı.

turk-telekom-honor-7

Türk Telekom, Huawei’nin yüksek satış rakamlarına ulaşan akıllı telefonu Honor 7’yi, Türk Telekom Honor 7 adı altında ülkemizdeki kullanıcılar ile buluşturuyor.

Türk Telekom Honor 7 Özellikleri

Gücünü Huawei’nin kendi üretimi olan sekiz çekirdekli Kirin 935 işlemciden alan Honor 7, grafik tarafında Mali T628 MP4 GPU’dan besleniyor. 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanına yer verilen telefon, 5.2 inç boyutundaki ekranında Full HD çözünürlük sunuyor.

20 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 8 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya yer verilen Honor 7, Android 5.0 Lollipop ile kullanıcılarla buluşurken, 3100 mAh kapasiteli bataryadan besleniyor.

Huawei Honor 7 üzerinde tasarımsal olarak büyük bir değişiklik yapılmazken, sadece cihazın arkasında Türk Telekom logosu yer alıyor.

Türk Telekom mağazalarında 1.799 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Türk Telekom Honor 7, abonelere indirimli olarak 1.299 TL fiyat etiketi ile satılıyor.