Türk Telekom Avea İçin Bedava İnternet Sahibi Olun

Türk Telekom kullanıcıları için bedava internet avantajları sunmaktadır. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanan herkes bunlardan yararlanabilmektedir. 2017 yılının gelmesiyle beraber yeni güncellemelerini yapan Türk Telekom Avea bedava internet, Türk telekom hediye internet, türk telekom bedava internet alma paketleri için çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunlardan haberdar olmak isteyen herkes mobil11.net sayesinde bunlardan kolaylıkla haberdar olabilmektedir. Kendini daima güncelleyen bu sayfa kullanıcılarına belirli kampanyalar için yol göstermektedir.

Faturasız Hat Kullananlar İçin 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom uygulamasından kredi kartı veya banka kartı ile yüklemeler yapan kişi 1 GB internet hakkının sahibi olabilmektedir. Bu kampanya;

 • Pocell
 • Bimcell
 • PTTcel
 • Mobil ofis
 • Katlayan
 • Teknosa mobil sanayi
 • Standart jet
 • Mobildata

Tarifeleri kullananlar için geçerli değildir. Faturasız 1 GB interneti hediye olarak kazanmak isteyen herkes yüklemesini yapmadan önce ‘’1 GB KAZAN’’ yazıp 5555’e yollayarak bunun sahibi olabilir. 15 Haziran 2017e kadar olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen herkes buna kolaylıkla sahip olabilirler.

Kampanyaya kayıtlanmış olan müşteriler 50 TL yüklemeleri yapmalarıyla birlikte 30 gün boyunca geçerli olacak 1 GB, 100 TL yüklemeleriyle de 30 gün boyunca geçerli olan 4 GB internet hakkını elde etmiş olacaklardır. ‘’HEDİYE’’ yaz 5555’ gönder. Bu avantajların sahibi ol!

Türk Telekom’un yeni servislerinden birisi de selfy servisidir. Geceleri hizmet veren bu servis sayesinde kişi her gün akşam 21.00’dan sabah 09.00’a kadar ücretsiz olarak mesajlaşabildiği gibi Türk Telekom Avea bedava internet paket sahibi de olabilmektedir. ‘’GECE’’ yazıp 4545’e göndermek için de bunun için yeterli bir durumdur. Türk Telekom Avea bedava internet hizmetleri için seçenek çoktur.

Bedava İnternet İçin Türk Telekom

Türk Telekom’un ayrıcalıklar dünyasından faydalanmak bir tık kadar uzaklıktadır. Kendisine uygun bir tarife arayan herkes gerekli bilgileri aldıktan sonra seçimini yapabilir.

Türk Telekom Avea Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

İlk kampanya paketi olan 4GB bedava internet paketinde tek seferde 100 TL üzeri yapılan yüklemelerde 30 gün boyunca 4GB bedava internet sahibi olunuyor. Bunun için BEDAVA INTERNET kısa mesajını 5555´e yollayabilirsiniz. 1GB hediye internet kampanyası ise sadece faturasız kullanıcılar için geçerli. Bunun için Türk Telekom mobil uygulamasından kredi veya banka kartı ile yükleme yapmadan önce “1 GB KAZAN” yazarak 5555´e göndermeniz yeterlidir.

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olan Türk Telekom avea bedava internetfırsatı sunulan bir diğer kampanya ise Türk Telekom Selfy Bedava 1GB internet paketidir. En az 25 TL´lik bir yükleme yaptıktan sonra MOR HEDİYE yazarak 4545´e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Selfy servisi kullanıyorsanız eğer akşam 21:00´dan sabah 09´00´a kadar bedava internet kullanımı için ise “gece” yazarak 4545´e göndermeniz yeterli olacaktır.

4.5G uyumlu cihaza geçiş yapmışsanız, sahip olduğunuz SIM kartınızı herhangi bir Türk Telekom şubesine giderek 4.5G uyumlu bir SIM kart ile değiştirerek 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1G bedava internet sahibi olabilirsiniz. SIM kart değişimini yaptıktan sonra 4.5G SIM adlı kısa mesajı 5555´e göndererek hediye internet kullanımına başlayabilirsiniz.

 • Türk Telekom 4GB bedava internet paketi.
 • 1GB hediye internet kampanyası.
 • Türk Telekom Selfy Bedava 1GB internet kampanyası.
 • 5G bedava internet kampanyası.

Türk TelekomTürk Telekom, geçtiğimiz yıllarda en çok kullanılan operatörlerden olan Avea´yı da yanına katarak müşteri profilini katlamıştı. Bu atılımlarla çeşitli kampanya fırsatları ve cazip paket içerikleri gibi kolaylıklarla yeni müşteri kitleleri edinen kuruluş, şimdi de Türk telekomavea bedava internet ile pasta payından sağlam bir dilim alacak gibi görünüyor.

Özellikle internet sağlayıcı paket çeşitliliği bakımından diğer rakiplerine göre öne çıkan Türk Telekom operatörü, 2017 yılında faturalı ve faturasız kullanım sahibi müşterileri tarafından yararlanmak üzere bedava internet paketleri sunmuştur. Türk Telekom tarafından sürekli olarak güncellenen ve ileride yeni kampanyaların da yer alacağı bedava paket bilgilerine yine internet sitemizin mevcut konusundan takipte kalabilirsiniz. Peki şu an için gücen olan bu paketler nelerdir, paket içeriklerine nasıl dahil olunur, bunları öğrenelim.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri (2017)

Güncel Türk Telekom avea bedava internet kampanyaları faturalı ve faturasız kullanıma özel olarak sunulmuştur. Bu paketler Türkiye sınırları dışarısında kullanılmamakla birlikte, diğer aya devir etme gibi durum söz konusu değildir. Aşağıda sıralanan güncel paketlerden birisini seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazı; Mobil11.net sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.