TP-Link Deco M5 İncelemesi

TP-Link‘in Deco M5 model router‘ının incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı incelememizde.

TP-Link Deco M5 Özellikleri

Ofisinizde ya da evinizde kablosuz ağ sinyallerinin her noktaya yüksek verimlilikle ulaşmasını isteyenler için TP-Link Deco M5 incelememizde bunun nasıl yapılacağını anlatıyoruz.

TP-Link Deco M5 bir router ve mesh network modülü olarak kullanılabiliyor. 2.4 GHz ve 5 GHz ağlarına bağlantı imkanı sağlayan bu şık cihaz 2.4 GHz modunda 400 Mbps, 5 GHz modunda ise 867 Mbps bağlantı hızlarına kadar çıkabiliyor. Cihazın üzerinde bulunan gigabit ethernet portları ile kablolu ağ kullanımında da yüksek hıza ulaşılabiliyor.

4 çekirdekli işlemciye sahip olan router üzerinde barındırdığı 4 adet dahili anten ile yüksek sinyal gücü ve kablosuz ağ erişimi sunuyor. MU-MIMO desteği ise sinyallerin çok daha stabil ve güçlü yayılması için son derece önemli bir görevi üstleniyor.

7 cihaza kadar mesh network imkanı sunan cihaz üçlü çözüm ile teorik olarak 510 metre kare alanda kayıpsız bir Wi-Fi deneyimi sunabiliyor. Bluetooth bağlantı özelliği ile akıllı telefonlara yüklenebilen TP-Link Deco uygulaması ile cihazın tüm ayarlarına erişmek oldukça basit.

TP-Link Deco M5 Teknik Özellikleri

Kablosuz Standartlar: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Frekans: 2.4 GHz / 5 GHz

Bağlantı hızı: 400 Mbps (2.4 GHz) / 867 Mbps (5 GHz)

Güvenlik: WPA-PSK / WPA2-PSK

Kablolu Bağlantı: 2 tane gigabit ethernet portu

Anten: 4 tane dahili anten

TP-Link Deco M5 Fiyatı

Router’ın güncel satış fiyatı 800 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir