TP-Link Archer T9UH İncelemesi

TP-Link Archer T9UH incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı incelememizde.

TP-Link Archer T9UH Teknik Özellikleri

İnternete bağlanmak için ek destek isteyen cihazlara ilaç gibi gelecek olan bu ürün tasarımı ve performansı ile oldukça dikkat çekiyor.

Cihazın sahip olduğu Wi-Fi 802.11ac değeri ile 2.4 GHz bandında 600 Mbps, 5 GHz bandında ise 1.300 Mbps kablosuz bağlantı hızı sunduğunu belirtelim.

Günümüzde birçok cihaz kablosuz ağ desteği ile geldiği için bu ürüne pek de ihtiyaç yok gibi düşünebilirsiniz? Sağladığı yüksek bağlantı hızlarının dışında TP-Link Archer T9UH güçlü ve kararlı bir kablosuz bağlantı desteği sunuyor.

Birçok masaüstü bilgisayarda kablosuz bağlantı desteği olmadığı için cihazın ana hedefi de bu kullanıcı kitlesine hitap etmek. Ayrıca kullandığınız bilgisayarda 5 GHz desteği yoksa yeni nesil bağlantı teknolojilerden de yararlanma imkanı sunuyor.

Diğer bir önemli özellik ise Beamforming teknolojisi ile Wi-Fi’a bağlanmak isteyen cihaza göre antenler sinyal dağılımını değiştiriyor. Bu sayede Wi-Fi kapsama alanı cihazların konumuna göre şekil değiştiriyor ve daha güçlü bir bağlantı sağlanıyor.

TP-Link Archer T9UH Fiyatı

TP-Link Archer T9UH‘nin güncel satış fiyatı 198 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.