TP-Link Archer MR600 İncelemesi

TP-Link Archer MR600 incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları incelememizde.

TP-Link Archer MR600 Teknik Özellikleri

TP-Link Archer MR600 ile istediğiniz her yerde 64 cihaza kadar sim kartınızın internetini kablosuz olarak rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

İnternet artık hayatımızın her alanında kendisini gösteriyor. İhtiyaçlarımızdan tutun da iletişime kadar kullanabildiğimiz internet sayesinde hayatımızı oldukça kolaylaştırabiliyoruz. Biz de bu incelememizde internet servis sağlayıcınızın olmadığı tatil yerleri ve başka alanlarda tek bir sim kart ile kablosuz internet ağı oluşturan TP-Link Archer MR600‘ün özellikleri neler yakından bakıyoruz.

MR600 gittiğiniz her yerde size kablosuz ağ sunması ile dikkat çıkıyor. Tatile gittiğiniz bir mekan veya farklı alanlarda internete ihtiyaç duyuyorsanız MR600’e sadece bir sim kart takarak internet ağına ulaşabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz kablosuz ağa 64 kişiye kadar bağlantı yapılabiliyor. Archer MR600, TP-Link firmasının ilk 4G+ router‘ı ve Cat 6’yı destekliyor. Bu sayede 300Mbps’ye kadar veri hızlarına ulaşabilen cihaz kullanıcılara hızlı bir internet deneyimi sunabiliyor.

OneMesh teknolojisini destekleyen ve diğer OneMesh teknolojisini destekleyen cihazlar ile tek bir ağ adı oluşturup sorunsuz olarak internet ağı oluşturabilen cihazı kullanmak oldukça kolay. Cihaza sim kartınızı takmanız ile beraber ek bir ayar yapmanıza gerek kalmadan internet ağınızı oluşturabiliyorsunuz. Dileyen kullanıcılar oluşturduları internet ağını daha sonra Tether uygulaması üzerinden rahatlıkla özelleştirebiliyor. Cihazın tüm bu özellikleri dışında kullanıcıların en çok dikkatini çeken nokta ise router olarak ayrıca kullanabilmesi. Klasik bir router gibi davranabilen cihaz, sabit internetin herhangi bir kesintiye uğramasından sonra sim kart üzerinden aldığı interneti kullanarak kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir