Temizlik EGEM’den Gelir

Sevgili İzmirli ev hanımları her gün ev temizlemekten yorulmadınız mı? Bırakın artık elinizdeki toz bezini, arkanıza yasalanıp kahvenizi yudumlamaya başlayın, çünkü İzmir temizlik firması EGEM temizlik size yardımcı olmaya geliyor.

En uygun fiyatlarla ve uzman ekibi ile bu temizlik firması; evinizin mis kokulu çiçek bahçesine dönüşmesini sağlıyor. İzmir’e yakın olan tüm bölgelerde kalifiye elemanları ile hizmet sunuyorlar. İzmir’de bulunan birçok otel buradan sürekli hizmet almaktadır. Referans işlerine baktığınızda bunu göreceksiniz.

Titizlik Önemli

Mutfak ve banyo temizliği bir evde en çok özen gösterilen yerdir. www.izmirdetemizliksirketi.com adresinden bu firmanın işlerin baktığınızda yeterli hassasiyeti gösterdiklerini göreceksiniz. Mutfağınızdan başlayarak dolap içlerine, fayanslara, salona, oturma odanıza, yatak odanıza kadar tek bir toz zerreciği bırakmadan bütün inatçı lekeleri çıkararak temizliyorlar.

Temizlik sonrası kendinizi yepyeni bir evdeymiş gibi hissedeceksiniz. Her odanın kapısının açtığınızda mis gibi bir koku sizi karşılıyor olacak. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı kullanacaksınız. Ayrıca uzman ekip temizlik bitikten sonra sizden onay almadan kesinlikle evi terk etmiyor.

İzmir ev temizlik şirketi diğer firmalara kıyasla verdiği hizmetler ile ipi en önde göğüslemektedir. Evin her detayını temizliyorlar.

Hizmetler Nelerdir?

Firma ev temizliğinin yanı sıra ayrıca ofis, dış cephe, villa okul, hastane, mağaza, restoran, depo temizliği hizmetleri de vermektedir.

Ayrıca su baskını sonrası detaylı temizlik yaparak mekân da bütün mikropların ölmesini sağlıyorlar. Size sadece eşyalarınızı eskisi gibi dizmek kalıyor.

Karşıyaka ev temizlik firmaları arasında en profesyonel ekibe sahip bu firma size bir telefon kadar yakın. Sadece arayıp yeri ve zamanı bildirmeniz yeterli olacaktır. Yukarıda belirtilen adresten referans işlerine bakarak karar verin. Evinizi EGEM temizliğe bırakın rahat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir