Tema Vadisi Yeni WordPress Portal Temasını Tanıttı

İnternet’in en sık kullanılan alt yapı sistemi olan WordPress, farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tema Vadisi aracılığıyla sizin de sahip olabileceğiniz bu temalar, her amaç, bütçe ve isteğe uygun şekilde tasarlanmışlar. Ayrıca sıklıkla yeni WordPress portal teması modellerini de müşterilerine sunan firma, ekstra olarak birçok hizmet de veriyor.

Yeni ve SEO Uyumlu Tasarımlar

Yeni WordPress temalarının tanıtımını yapan firma, birçok bütçe için harika tasarımlar oluşturmuş. Her biri başarılı ve tamamen SEO uyumlu olarak çalışan bu temalar, ayrıca birçok başarılı özellik ile de donatılmış. Siz de bu Wordrpess temalarından birisine sahip olmak isterseniz, Tema Vadisinin İnternet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Kolay Kullanım

Basit, sade arayüzü ve kolay kullanımı ile oldukça başarılı temalar üreten firma, birçok farklı seçeneği müşterilerine sunuyor. Her biri oldukça güzel ve başarılı olan bu temalara ek olarak, birçok farklı hizmete de sahip olabilirsiniz. Bu hizmetlerden birisi olan kurulum hizmetini de, temaya ek olarak firmanın sitesinden edinebilirsiniz.

Her Amaca Uygun Temalar En Uygun Fiyatlarla

Her türlü şirket, kurum ve kuruluş için WordPress altyapılı temalar üreten ve sunan firma, birçok farklı amaca hizmet edebilecek türden temaları müşterilerine sunuyor. Başta blog tarzı siteler olmak üzere, resmi ve kurumsal firmalara özel olarak da tasarımlar sunan sitede, siz de kendiniz ve amacınız için en uygun WordPress temasını bulabilirsiniz.

İsteğe Bağlı Ek Hizmetler

En son tanıtımını yaptıkları WordPress temalarına ek olarak birçok hizmet sunan Tema Vadisi, bu sayede müşterilerine oldukça kapsamlı bir şekilde hizmet veriyor.

Çok çeşitli ek hizmetler sunan firmanın, sunduğu bazı hizmetler ise şu şekilde;

  • WordPress kurulumu
  • Smtp ve Mail Ayarları
  • All in Seo Ayarları
  • Hosting hizmeti

Ayrıca çok daha fazlasıyla, siz de kendinize özgü temaya Tema Vadisi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı

Müşterilerine ve potansiyel müşterilerine 7/24 Whatsapp destek imkanı da sunan firma, bu sayede tüm soru ve oluşabilecek problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Siz de merak ettiklerinizi ve öğrenmek istediklerinizi, firmanın Whatsapp numarasından sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.