Cep telefonlarının hayatımızdaki yerini ve önemini inkâr edemeyiz. Eskiden sadece iletişim için kullanılan cep telefonları gelişmiş özellikleri ve uygulamalarıyla hayatımızın her alanında işimize yarayan aletler haline geldi. HTC M8 çok ilgi gören cep telefonları arasında yer alıyor. Gelişmiş özellikleri şık ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıları memnun etmeyi amaçlayan telefon 1500 lira civarında bir fiyat ile satışa sunuluyor.

htc-one-m8

HTC M8 Özellikleri

HTC M8 ele tam oturması için kavisli tasarımı ile dikkat çekiyor gövdesi fırçalanmış metal görünümüyle gözlere hitap ediyor.

Cep telefonları fotoğraf ve video çekmek için oldukça fazla şekilde kullanılıyor. Telefonların gelişmiş kamera özellikleri ile harika fotoğraflar çekilerek birbirinden güzel uygulamalarla bu fotoğraflara değişik efektler veriliyor. Odaklayan, bulanıklıkları gideren daha geniş panoramik fotoğraflar çekmeye imkân veren kamerası ile harika fotoğraflar için bu telefonu tercih edebilirsiniz. Arkada bulunan 2 kamerası ile fotoğrafta istediğiniz yere odaklanabiliyorsunuz. Ön kamerası 5 mega piksel özelliği ile harika selfieler çekmeye olanak sağlıyor.

32 GB depolama alanı 128 GB’a kadar yükseltilebiliyor. Ağırlığı sadece 160 gr olan telefon; 5 inç ekrana ve snapdragon işlemciye sahip.

Teknolojik gelişmelerin etkisiyle her geçen gün yenilenen cep telefonlarının bizlere hayatımızın her alanında sunduğu kolaylıklardan yararlanmak için geliştirilen HTC ONE M8

HTC ONE M8 satın almak için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/htc/one-m8-p172046477 adresini ziyaret edebilirsiniz.