emek-serverler-1Yeni çağın Türkiye ve dünyada gençlerimizi hedef aldığı online server oyunları sizlerinde bildiği gibi her anımızda bizimle birlikte. Peki neden server oyunları tercih ederiz bunu hiç düşündünüz mü ? çünkü bu oyunlar tam tutkulu bir serüvendir. Bu sebeple MMORPG yani (çevrim içi rol yapma) adını verdiğimiz oyunların tanıtımları, Metin2 Server Kurulumu sizler için bir ihtiyaç olmuştur. Sitemiz sizler için paylaşımcı ve geliştirici olmuş, tanıtımı seven insanların bulunduğu huzurlu bir ortam hazırlamıştır. Bunun mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz oyuncuları aramızda görmekten mutluluk duyarız tabiki.

Metin2 Server Tanıtımı oyun kurucularının yapması gereken en önemli reklamdır. Yeni açılan pvp serverların, kurulmasının ardından metin2, knight serverlerinin tanıtımını yapmak çok kolay. Siz değerli sunucu sahiplerine Server Tanıtımı ile oyuncu kitlesi kazandırmak gerekir. Türkiye’de Editsiz PvP Serverler ve Knight Online Serverler hızla gelişmektedir, bunun önünü açmak bir zamanlar bu imkansız denilebilecek tüm dosyaları sağlamak ve yardımcı olmak sistemlerinizin açıklarını kapatmak görevimiz. Gelin hep beraber %100 Türk oyuncuların oynadığı, yabancı firmaların para tuzaklarına düşmediğimiz dünyada metin2 oyunumuzu geliştirelim.

Ayrıca sizlere MMORPG oyunlarından da bahsetmek istiyoruz. Bu oyunlar hedeflerinde bir hayal dünyası olsada aslında insanların iç özelliklerini taşır. Metin2 içerisinde rütbe sahibi olabilir, pvp oyuncuları ile clan ve gruplara dahil olup oyuna giriş yaparak bu amansız savaşa dahil olursunuz. Hep bu durum sizlerin keyif alması PvP yani player verseus player (oyuncu oyuncuya karşı) güçlerini anlamını taşıyan, oyuncuların kozlarını paylaştığı ortama dönüşmektedir. Ayrıca sitemizde bulunan metin2 server tanıtımı ve ekstra dosyaları ile metin2 server files, database, client, web panel, pack güncelleyin ve geliştirin. Ortamda yapılacak paylaşımlardan oluşabilecek sorumluluklarda kesinlikle ekibimiz sorumlu değildir fakat ücretsiz ve forum ortamında yayınlanmış tüm paylaşımlar indirilebilir durumdadır. Tüm yüklemeler özel olarak yüklenmiş bize ait sıkıştırılmış dosya şifrelerini özel olarak sizlerin çabuk şekilde indirebilmesi için düzenledik. Türkiye’de siz değerli oyuncuların keyifle can sıkıntısını giderecek ve kendi sunucularının gelişimini arttıracak bu platformu kurduk.

Tanıtım yazımız bu sitedeki oyuncu kitlesini emekserverler ile bütünleştirmek amacıyla yapılmıştır. Kesinlikle site içerinde hiçbir illegal, yasa dışı paylaşımlar yoktur. Metin2 platformu olarak emek server kurucularına ve tüm oyunculara teşekkür eder, 2015 yılının iyi gitmesini temeni ederiz.