Tekken 7’den Yeni Oynanış Videosu

Oyun dünyasının popüler dövüş oyunu serilerinden Tekken’in yeni versiyonu Tekken 7 için oynanış görüntülerinin yer aldığı bir video paylaşıldı. Karşınızda merakla beklenen Tekken 7.

 

tekken-7-1

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve duyurulmasıyla birlikte büyük bir heyecan uyandıran Tekken 7, son zamanlarda bolca yayınlanan oynanış görüntüleriyle bekleyenlerini gittikçe sabırsızlandırmaya devam ediyor.

Yayınlanan daha doğrusu sızan yeni videoya baktığımızda, kamera ile çekilmiş oynanış görüntülerine rastlıyoruz. Arcade makinesine ait olan oynanış görüntüleri, oyunun test aşamasındaki halini konuk ediyor.

tekken-7-2

Oyunun ilk adresi arcade platformu

Unreal Engine 4 gibi oldukça güçlü bir grafik motoruyla geliştirilen oyunun yapımcılığını serinin önceki oyunları gibi yine Namco Bandai üstleniyor.

İlk olarak Şubat 2015’te Japonya‘daki arcade makinaları için oynanabilir olacak olan yapımın ilerleyen zamanlarda Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri için de duyurulması bekleniliyor. Ayrıca, geçtiğimiz günlerde yapımcılar tarafından yapılan açıklamaya göre Tekken 7’nin PC için de geliştirilebileceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir