TeamViewer Uzaktan Erişim Programı İndir

Pek çok bilgisayar kullanıcısının bilgisayarlarında olmazsa olmaz programlardan birisi olan TeamViewer, ufak boyutu ve hızlı kurulabilmesi sayesinde ideal bilgisayar yazılımları arasında yer alır.

Bir tür uzak masaüstü bağlantı programı olan bu yazılımda rahatlıkla ve hızlı bir şekilde farklı bilgisayarların ekranlarına bağlanmak ve işlem yapmak mümkün olur.

TeamViewer Özellikleri

Uzaktan bağlantı programı içerisinde ücretsiz olması ve en basit seviyedeki bilgisayar kullanıcılarına dahi hitap edebilen ara yüzü ile bu yazılım rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Programın kurulumsuz destek imkânı ve hem Mac, hem Linux hem de mobil desteği onu oldukça avantajlı bir hale getirir. TeamViewer‘in bir diğer önemli özelliği ise Türkçe menülere sahip olmasıdır.

TeamViewer Ne İşe Yarar?

Uzaktan bağlantı Program ile internet kullanılarak yine programın yüklü olduğu her türlü bilgisayara bağlanmak mümkün olmaktadır. Bağlantı kurulan bilgisayarlar sanki arada herhangi bir mesafe yokmuşçasına kullanılabilir ve ihtiyaç duyulan her türlü işlem gerçekleştirilebilir.

TeamViewer Nasıl Kullanılır?

Teamviewer Programın hem ticari hem de kişisel kullanım özellikleri vardır. Ücretsiz olarak indirilen programın ticari amaçlı kullanılması halinde ortalama 5 dakika sonrasında kendiliğinden kapanmakta ve lisans alımı talep etmektedir. Bu nedenle program kullanılırken ticari yerine bireysel kullanımı tercih etmek önemlidir. Kullanım şekli ise; gerekli yüklemeleri tamamladıktan sonra karşı bilgisayarın TeamViewer ID ve Password’unu alarak aynı bilgisayara bağlantı sağlama şeklinde gerçekleşir. Sonrasında ise karşı bilgisayarda her türlü işlem yapılabilir. Uzaktan bağlantı programını indirson.com adresinden rahatça indirebilirsiniz.

Teamviewer indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.