Tartan Zemin Kaplamanın Profesyonel İşlemler İçin Tercih Edilme Sırrı

Zemin Kaplama

Sporcuların vazgeçilmez zemini tartan zemin kaplama! Sporcuların zemini ne kadar kuvvetli ve hakkını vererek kullandığına hepimiz hakimizdir. Su geçirgen yapısı ile beraber oldukça yumuşak ve hafif bir yapıya sahip tartan zemin kaplama sağlık açısından da oldukça önemli bir yere sahiptir. Tartan zemin kaplama ile sporcuların sağlığı artık güvende! Genellikle basket, hentbol, voleybol ve tenis sahalarında, kapalı ya da açık spor salonlarında, çeşitli yarış pistlerinde sıklıkla gördüğümüz zemin kaplamalardır.

Poliüretan ve EPDM kauçuk karışımından oluştuğu için herhangi bir yüzeysel hasara karşı oldukça dayanıklıdır. Tartan zemin kaplama size eşsiz bir zemin deneyimi sunması bakımından tercih edilebilirliği yüksek ürünler arasında listeleniyor.

Tartan Zemin Kötü Hava Şartlarına Karşı Zeminde Kalkan Görevinde

SBR ve EPDM olarak iki tabakadan oluşan tartan zemin genellikle spor alanlarında sıkça tercih edilir. Spor alanlarının bir numaralı zemin kaplaması tartan zemin! Hareket etmeyi çok daha kolay hale getiren bir zemin kaplama olduğu için üzerinde rahatça futbol, basketbol, voleybol gibi çok fazla efor gerektiren sporlar yapılabilir. Minimum 13 ile 15 mm olan tartan kaplamanın iç yüzeyi SBR granül içerirken alt dış yüzey, EPDM içerir. Spor yapılacak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılmasının bir diğer nedeni de zemin kaplamanın kötü hava şartlarından asla etkilenmemesidir.

UV Direnci Yüksek Tartan Spor Zemin Kaplamalarının Avantajları Saymakla Bitmez!

Tartan zemin kaplama ile düşme sonucu oluşabilecek yaralara son! Spor ve çeşitli hareket gerektiren aktiviteleri tartan zeminde rahatlıkla yapabildiğiniz gibi küçük çocukların tartan zemin kaplama üzerinde oyun oynamasına da gönül rahatlığı ile izin verebilirsiniz. Hijyenik yapısı ve dokusu sayesinde küçük çocuklar için hiçbir sıkıntı oluşturmayan tartan zemin kaplama, ebeveynlerin güvenebileceği bir zemin kaplama çeşididir. Uv güneş ışınlarına karşı kaplama zemin asla bozulmaz.

İnsanı çok yormayan, enerjini düşürmeyen bir bütünlüğe sahip olduğu için kaplama zemin üzerinde yapılan yürüyüşler de oldukça keyiflidir. Isıya karşı hiçbir bozulma göstermez. Temizliği oldukça kolay olan tartan temiz herhangi bir durumda kolaylıkla tamir edilebilir. Memnuniyet garantili tartan zemin kaplama mutlaka tercih edilmeli, bir şans verilmelidir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir