Tarot Falı İle Evet Hayır Sorularına Kesin Cevaplar

Tarot Falı

Bugün tarotun vazgeçilmez kehanetlerinden biri olan Evet hayır hakkında düşüncelerimizi nasıl sorgulayabilir ve nasıl cevaplar alabiliriz bunları incelemek isyiorum. Bunun için her ne kadar belirli siteler olsa da bu işi ücretsiz yapa siteler oldukça az. Bu konuda araştırma yaptığım sıra da ücretsiz olduğunu öğrendiğim bir siteyi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Evet veya hayır sorularına gelince, her şey karar vermekle ilgilidir ve bizim işimiz tarot tavsiyesini arayanlara daha iyisini yapmaları için yardım etmektir.

Aşağıdaki Spreadler Tam da Bunu Yapmak İçindir;

Bunlar, okuyucunuzun kendileri için daha iyi bir karar vermesine yardımcı olan okumalara sık sık gelen “evet veya hayır” sorularının çevirileridir. Bu kısa spreadler, seçeneklerin bazı yönlerini parçalayacak, böylece kartlardan gelen cevap sadece evet veya hayır cevapları değil, üretken olacak. Müşteri, evet ya da hayır cevabının “neden”inin arkasındaki bağlamı bilmeden kesin bir cevap arıyor olsa bile, tatmin olmayabilir. Bunun için katina falı tercihini de kullanabilirsiniz.

Evet veya Hayır Sorularının Yaygın Türleri

Evet veya hayır sorularını birkaç türe ayırabiliriz ve bu seçeneklerin her biri için farklı spreadler yardımcı olacaktır. Bu, kapsamlı bir liste değil, sadece gördüğüm en yaygın listeler.

İlginizi Çekebilir: Benimle İlgili Ne Düşünüyor

 1. [olay] gerçekleşecek mi?
 2. [Kişi] beni seviyor/seviyor/sevmiyor mu?
 3. [Harekete geçmeli miyim]?
 4. Evet veya Hayır Tarot Spreadleri

Aşağıdakiler, müşterinize ilerlemek için ihtiyaç duydukları eyleme geçirilebilir içgörüleri sağlamada yardımcı olabilecek kısa spreadlerdir. Bu spreadlerin çoğu oldukça esnektir, 3 kart olmaları gerekmez, ancak muhtemelen 3, önerdiğimiz minimumdur. Okumayı genellikle daha fazlasını ekleyerek genişletebilirsiniz. Nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntılar için aşağıyı okuyun.

Destekleyici / Karşıt Faktörler Evet veya Hayır Tarot Yayılımı

Bu, kendi uygulamamda bulduğum daha yararlı olanlardan biri. Evet veya hayır sorularına gelince, hiçbir şey gerçekten siyah ve beyaz değildir. Bunun yerine, onu destekleyici ve karşıt faktörlere ayırmaya yardımcı olur. Bu genellikle her türlü evet veya hayır sorusu için işe yarar. Son olarak, bu genişletilebilecek spreadlerden biridir. Bu şeyin olmasını nasıl destekleyeceğinizi öğrenmek ister misiniz? Sadece karışıma başka bir destekleyici kart ekleyin!

 1. destekleyen faktörler
 2. karşı Faktörler
 3. En çok bilmeniz gerekenler

Zihin / Beden / Ruh Evet veya Hayır Tarot Yayılımı

“Yapmalı mıyım?” diye sorulduğunda Soru, bu yayılma, kişinin gerçekten ne istediğini veya arzu ettiğini belirtmede yardımcı olabilir. Bunların her biri, benlikle gerçekten uyumlu olmak için ne yapılması gerektiğine dair daha büyük bir resim oluşturan, querent’in bir yönünü temsil eder.

 1. Zihin
 2. Vücut
 3. ruh

Başarılı Bir Sonuca Ulaşmak Evet veya Hayır Tarot Yayılımı

Pek çok evet veya hayır sorusu bir tür hedef etrafında döner. “Terfi alacak mıyım?” diye sorduğumda hedef belli ki terfi. Bu yayılma, bu hedefleri adımlara ayırmaya yardımcı olur. Daha fazla ayrıntı için “Başarı Adımları” bölümüne daha fazla adım ekleyerek bu yayılmayı genişletebilirsiniz.

 1. Mevcut
 2. Başarı Adımları
 3. Hedef

Evet veya Hayır Tarot Yayılımı Senaryoları

Çoğu zaman, evet ya da hayır soruları bir kaygı yerinden sorulur ve kaygıyla başa çıkmanın bir yolu, olabilecek senaryoları tasavvur etmek ve onlarla doğrudan yüzleşmektir. Bazen en korkunç olduğunu düşündüğümüz şey hiç de korkutucu olmayabilir ve olmasını istediğimiz şey bizim için pek iyi olmayan bir şey olabilir.

 1. Eğer evetse
 2. Eğer hayırsa
 3. Rehberlik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.