KABLAM markası altında yeni bir profesyonel ekran koruyucusu dünyayı yerinden oynatacağa benziyor; çünkü bu polimer ekran koruyucusu işi biraz abartmış durumda…

Topluluk finansmanı olarak iki kelimeyle özetlenebilen Kickstarter adlı platform, girişimcilerin çeşitli ürünleri için bağış talebinde bulundukları ve bağışlar toplanınca da ilgili ürünlerin hayatına başlayacağını belirttikleri ilginç bir saha. Bu saha, binlerce parlak fikirle dolu, üstelik her geçen gün akla hayale gelmeyecek yenilikleri de insanoğluna sunmayı başarıyor.

İşte bu platformda yer alan son harikalardan birine daha yakından bakacağız. KABLAM adlı bir tür ekran koruyucusu, ancak bu tanımlama biraz eksik kalıyor gibi…

kablam-ekran-koruyucu-1

KABLAM; 0,26mm kalınlığında polimer bir tabaka. Bu tabakayı diğerlerinden ayıran özellik ise akıllı telefondan akıllı saate kadar her türlü boyuttaki cihaza uygun olarak hazırlanabilmesi ve ekran çatlamalarına karşı hayat boyu garanti veriyor olması.

Hem de ne muhafaza!

iPhone‘dan Galaxy S4′e, Sony Smartwatch‘dan HTC One M8‘e her türlü ekrana uygunluk ise lazer kesimi ile gerçekleşiyor ve ürün böylelikle akla hayale gelebilecek her türlü ekranı muhafaza edebiliyor, hem de ne muhafaza!

Anti şok emme tabakasına sahip şeffaf ekran koruyucu, bu sayede kırılmama garantisinde uç noktalara taşınıyor. Hayat boyu güvencesi oldukça ilgi çekici ve yapılan testlerde dev tekerlekli otomobillerin bile KABLAM’la korunan telefonlara zarar veremediği görülüyor.

kablam-ekran-koruyucu-2

Kısa süre içinde satışına başlanacak

KABLAM, parmak izine de müsaade etmiyor. Hassas bir dokunmatik ekran bütünleşimi sunmasıyla beraber de ekran kullanımında herhangi bir temassızlık soruna neden olmuyor. Ürün, gerekli bağışı topladı ve bu şaşırtıcı teknoloji kısa süre içinde satılmaya başlanacak.

Kaynak: ShiftDelete