Tanıtım yazısı, bir web sitesinin arama motorlarında yükselmesini sağlayan temel backlink kaynaklarından biridir. Bu backlink kaynağı sayesinde hem markanızı, hem ürününüzü hem de web sitenizi hedef kitlelere daha rahat ve kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Tanıtım yazısı alımında bir çok web site, ajans ve kriter yer almaktadır. Dolayısı ile bu kadar çok etkenin yer aldığı bir sektörden güvenilir ve doğru bir hizmet almaktabazı durumlarda mümkün olmamaktadır. Ancak bu yazımızda yer alan site, sektörde lider konumda olan ve mutlu müşteri portföyü sayesinde sizlerin İnternet işlerinizde tanıtım yazısı açığını kapatmaktadır. Sunmuş olduğu alt yapı ve profesyonellik sayesinde kısa sürede etkili bir yükseliş elde etmemek mümkün olacaktır. Bahsedilen site tabi ki: tanitimcenter.com’dur. Sistemin özelliklerine ve işleyişine biraz değinelim.

Tanıtım Yazısı Alımında Tanıtım Center Tercih Ediliyor

Bünyesinde şuan ki haliyle 200’den fazla web sitesini barındıran, bu web siteleri üzerinde genel kriter ve değerlendirme araçlarını da sizlere sunan, bir çok firmadan ve kişiden daha uygun bir fiyat politikası izleyen tanıtım center, avantajlı seçenekleri ile sizlere de istediğiniz ölçüde bir başarı ve verim sağlayabilecektir. Aradığınız kategoriye ve hedef müşteri kitlenize oranla tanıtım yazısı yayınlanabilecek olan siteleri belirleyebilir, bu siteler üzerinden etkili bir çıkış sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz nokta, sunulan tablolarda sitelerin özelllikleri ile hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek ölçüde bir hiyerarşinin yer alması olacaktır. Doğru yapılan bir reklam karşılıksız kalmayacağı gibi sizlere her zaman + katabilecek bir potansiyele sahiptir. Dilerseniz bu konunun ayrıntılarına tanıtım center’ın sunmuş olduğu özellikleri de ekleyerek devam edelim.

Sunulan Özellikler Nedir ?

Kontrol paneli tanıtım center’da yer alan en nitelikli özelliktir. Almış olduğunuz tanıtım yazısı kontrol paneline eklenerek acaba nereden tanıtım aldım, aldığım tanıtım yazısı duruyor mu, reklamıma bir şey oldu mu ? gibi sorulardan sizleri kurtaran mükemmel bir araçtır. Bu araç sayesinde gönül rahatlığı ile silinen tanıtımların telafini sağlayan firma, sizlere her zaman güven aşılamaktadır. Ayrıca sadece bunlarla kalmayıp yeni geliştirilen özellik sayesinde harici kontrol paneli adı altında bir hizmette yayınlanmıştır. Bu panele ise farklı ajans ya da firmalardan daha önceden almış olduğunuz tanıtım yazılarını girerek onlarında kontrolünü tek bir bağlantı üzerinden yapabiliyorsunuz. Her yönü ile kullanıma açık olan platform, sizlere ekstra avantajları beraberinde getirmektedir.

Blog Sitelerinin Etkisi Büyük!

Celalyurtcu.com’da olduğu gibi farklı alanlardaki blog sitelerinden alınan tanıtım yazılarının da etkisi daha düşük kitlelere hitap ettiğinden dolayı geri dönüş oranı yüksektir. Bu nedenle, Blog tanıtım yazısı alanında da kendi networkünü her zaman geniş tutan tanıtım center, sizlere istenilen oranda ve maksimum düzeyde bir başarı sağlayabilecek seviyede siteleri sunmaktadır. Birden fazla sipariş geçebilmek, üye olarak ekstra özelliklerden yararlanabilme, toplu ya da tekli olarak sipariş vererek aynı gün teslim alabilme vb bir çok özelliği keşfetmek için sizleri de bu platforma davet ediyoruz. Biraz vakit geçirip inceledikten sonra profesyonel ekibi ile sunulan bu muhteşem hizmetten yararlanarak istediğiniz sonuçları elde edeceğinizden eminiz. Yeni bir yazı da görüşmek üzere, kendinize iyi bakın.