Takım Elbise Nasıl Seçilmeli?

Takım elbise erkeklerin büyük bir tutku ile bağlı oldukları kıyafetlerin en başında yer almaktadır. Erkeklerin daima daha zarif ve çekici olmaları erkek takım elbise modelleri ile mümkün olabilmektedir. Klasik giyimin erkek modasındaki yansıması olan takım elbiselerin seçimi ise doğru yapılmadığı takdirde tam tersi durumlar meydana gelebilir. Bu sebeple takım elbise seçimi yaparken titiz davranılmalıdır.

erkek-takim-elbise-altinyildiz-classics

Vücut şeklinize göre takım elbise seçimi yapmak sizi bu durumdan kurtaracak en temel kuraldır. Kısa boylu bir erkekseniz aşırı bol kesimli takım elbise modellerinden uzak durmalısınız. Bol takım elbiseler kısa boylu erkeklerin boylarını olduğundan daha kısa göstermektedir. Bol kesimli takım elbiseler yerine üzerinize tam oturan elbiseler tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Uzun Boylu Erkekler için Takım Elbise Seçimi

Uzun boylu erkekler ise vücut yapılarından dolayı kıyafet seçimi konusunda her zaman daha özgür bir şekilde davranabilirler. Erkek takım elbise modelleri arasından seçim yaparken vücudu tam saran modeller yerine biraz daha salaş ve bol kesime sahip takım elbiseleri seçebilirsiniz.

Bol kesimli takım elbiseler vücut hatlarınızı uzun boylu olduğunuz zaman daha fazla ön plana çıkartan elbiselerdir. Takım elbise ile birlikte giyeceğiniz pantolonunuzun da paçalarını fazla uzun tutmadan bilek hizasının biraz altında olmasına dikkat etmelisiniz.

Üzerinize tam yakışacak ve stilinizi tamamlayacak bir takım elbise arıyorsanız internet üzerinde alışveriş imkanını sizlere en güvenilir şekilde sağlamakta olan http://www.altinyildizclassics.com/Takim-Elbise adresinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.