okey oyna

Şu Anda Oluşturabileceğiniz İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz

Bu problemin çözümü için @is.pektas instagram hesabının sahibi ile iletişime geçebilirsiniz ya da hemen altta bulunan whatsapp tıkla butonunu kullanabilirsiniz.

>>> SORUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN WHATSAPP TIKLA <<<

Son zamanlarda kullanıcıların karşılarına sık sık çıkan işletme sınırı uyarısıyla kullanıcılar panik olmaktadır. Bunun çözümü için internette detaylı araştırmalarda bulunmaktadırlar. Sık sık uyarı veren instagram işletme sayısında sınıra geldiniz hatası, hem dünya için hem de ülkemiz için ciddi şekilde sıkıntılara sebep olmaktadır. Bu işletme sınırı hatasından dolayı yüzünden birçok kişi reklam verme konusunda büyük sorunlar yaşıyorlar ve ciddi bir maddi kayıplar içerisine giriyorlar.

İnstagram’da Reklam Verirken Oluşan Hataların Nedenleri

İnstagram üzerinden reklam verme işi şuan içinde yaşadığımız piyasada en fazla kullanılan dijital pazarlama seçeneklerinden bir tanesidir. Fakat bazen kullanıcıların hataları nedeniyle olan yanlışlıklar, bazen de Facebook uygulaması yüzünden oluşmuş kısıtlamalar nedeniyle yarılarıyla karşılaşılabiliyor.

İnstagram İşletme Sayısında Sınıra Geldiniz Uyarısının Çözümü

Günümüzde Dijital pazarlama da kullanılan en büyük platformlardan biri olan Facebook, 1 milyar dolar vererek Instagram’ı satın almıştır. 2012 Yılında satın aldığı Instagram uygulamasıyla dijital reklam verme alanında köklü değişikliklere gidildi. Instagram, inanılmaz derecede büyüyen pazar payıyla, Facebook üzerinden satın alınma işlemi sonrasında reklam alt yapısını da Facebook uygulamasına bağlandı. Reklam postları ile etkileşimlerin çoğalması, şuan ki zamanda birçok işletme için ön sırada tercih edilen bir reklam metodu oldu.

Fakat Facebook 2012 yılından beri bünyesinde barındırdığı Instagram’ı ne kadar alt yapısında bulundursa da, bu platformlar arasındaki olan etkileşim tam anlamıyla başarılı bir şekilde sağlanamamıştır. Bu yüzden kullanıcıların başlarına gelebilecek işletme sayısında sınıra geldiniz gibi sorunların çözümü için aşağıda belirtilmiş birkaç öneri bulunabiliyor:

İşletmelere Ait Hesaplar Ve Bireysel Hesaplar Arasındaki Geçiş

Bir başka işletme sınırı hatası hatasına çözüm için Facebook uygulaması bu zamanda kendi dünyasından Instagram’a erişim yapmasına rağmen, Instagram uygulaması üzerinden Facebook sayfasına erişim sağlanamamaktadır.Bu nedenle öncesinde Facebook hesabınızı bir Instagram sayfanıza bağladıysanız, bağlamış olduğunuz Instagram hesabınızı bir başka Facebook hesabıyla eşleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Bu Facebook aracılığıyla geri dönüşü sağlanmayan tek taraflı bir erişim durumudur. Bu nedenle ilk başta yapacağınız şey, instagram uygulamasına girip profilinizdeki “Ayarlar” bölümünden, ”Kişisel hesaba dön“ bölümüne tıklayıp, hesabınızı kişisel bir hesaba döndürmenizdir. Bu işlemden sonra yine “Ayarlar” kısmını seçip “İşletme hesabına geç” butonunu seçerek ayarlarınızı tekrar oluşturabilirsiniz.

Instagram ve Facebook Mobil Uygulamalar

Telefonunuz aracılığıyla entegrasyon işlemlerinde önemli olan noktalardan biri de, Facebook uygulamasının telefonunuzda yüklü olmasıdır. Yüklemiş olduğunuz Facebook uygulamasıyla giriş yaptığınızda Facebook ve Instagram hesabınızın birbirleriyle ilişiği olmalıdır. Bunun nedeni Instagram uygulamasında sayfa / reklam entegrasyonu olması için Facebook uygulaması üzerinden doğrulama yapmaya çalışmasıdır. Fakat bu hesaplar birbirleriyle bağlantısı yoksa reklam vereceğiniz zaman İnstagram işletme sayısında sınıra geldiniz gibi hatalar vermektedir. Bu durumu düzeltmek için sayfalarınızı kontrol etmelisiniz.

Yeniden Bir Facebook Marka Hesabı Almak

Bu yöntemleri deneyip başarılı olamayan kullanıcılar için ise tekrardan bir Facebook fan sayfası açıp bu sayfa üzerinden entegrasyon sağlamak gerekiyor. Bu işlemi yapmak için ilk yöntemde anlatıldığı üzere sahip olduğunuz kişisel hesabınıza geçin ve tekrardan işletme hesabınıza geçiniz. Bu adımları yaptıktan sonra Instagram sizleri otomatik olarak sayfa entegrasyon bölümüne gönderecektir. Bu bölüm üzerinden tekrar Facebook sayfası kurabilir, marka sayfanızı oluşturabileceksiniz. Anlatılan bu basamaklarla kullanmış olduğunuz instagram hesabınız tekrardan Facebook sayfasınıza bağlanmış olup reklam verme gibi işlerimiz tekrardan aktif konuma gelecektir. Fakat eskiden kalan Facebook bağlantılı sayfanızın bu sayfayla hiçbir bağı kalmayacaktır. Böylelikle işletme sayısında sınıra geldiniz​​​​​​​ yazılarıyla karşılamazsınız.

 1.342 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir