Studyokan 3d Modelleme ve 3d Animasyon Hizmetleri

3 boyutlu modelleme ve animasyon konularında profesyonel hizmetler veren Studyokan, fotogerçekçi, ileri düzey sunum teknikleri ile İstanbul’da hizmet veren bir mimarlık stüdyosudur.

3d modelleme, 3d animasyon, mimari sunumlar, mimari proje konularında yedi yıldır faaliyet gösteren Studyokan, profesyonel sanatçılardan oluşan bir kadro ile bugüne kadar pek çok projede aktif çözüm ortağı olmuştur.

İki yıldır eğitim sektöründe de hizmet veren Studyokan Group, bünyesinde verdiği kurslarla piyasaya kalifiye eleman noktasında da değerli katkılarda bulunmaktadır. Grafik modelleme, mimari çizim, video görselleştirme çalışmaları hazırlanabilen programların eğitimlerini şirket ve kişi bazında vermekte olan grup, piyasanın saygın Cg artistleri, mimarları ile çalışmaktadır.

studyokan-3d-modelleme-animasyon-1

Dershanelerde komut öğretme mantığının dışına çıkılmayan eğitimler nedeniyle öğrenciler bir proje yaklaşımı geliştirememekte, ortaya çıkaracağı ürünlerde sorunlar yaşamaktadırlar. Bu noktada Studyokan, gerçek bir studyo ortamında hem işlerin ilerleyişini takip etmeniz, güncel projeleri reel hale getirme noktasında deneyimli arkadaşların çalışma vizyonundan faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.

Başlangıç, orta ve ileri düzey tüm teknikleri, komut öğretme mantığının dışında, kompozisyon yaratabilme becerisini geliştirmeyi amaçlayan Studyokan, bu sayede öğrencilerin kendi başlarına kaldıklarında da yetkin becerileri ile çalışmaların altından kalkabilmelerini amaçlamaktadır.

Başlıca verdiğimiz eğitimler arasında, 3ds max, Vray, Mental Ray, Autodesk Maya, Autocad, Revit, Cinema 4d, After Effects, Photoshop, Adobe Primiere bulunmaktadır. Eğitimler şirketlere kapalı eğitimler şeklinde olduğu gibi, birebir özel dersler şeklinde de gerçekleşebilmektedir. İstanbul Anadolu/Avrupa yakasında tüm eğitimleri alabileceğiniz gibi, online eğitimlerle Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu eğitimleri alabilirsiniz.

studyokan-3d-modelleme-animasyon-2

Studyokan Group, aşağıdaki konularda modelleme, render ve animasyon hizmetleri vermektedir:
Mimari Animasyon ve Modelleme: Tüm mimari projeleriniz, gerçeğe en yakın kalitede, müşterilerden alınan malzeme, doku v.b bilgiler ışığında fotorealistik renderlar eşliğinde sunulur. Çeşitli efektler kullanılarak, proje satış ofislerinizde, müşterilerinize projelerinizin tanıtımını çok daha özel animasyon teknikleri ile ifade edebilir ve müşterilerinizin karar sürecini hızlandırabilirsiniz.

İç mimari dekorasyon: İki boyutlu ve üç boyutlu olmak üzere tüm sunum teknikleri yardımı ile projeniz gerçeğe en uygun şekilde görselleştirmesi yapılır.

Daha ayrıntılı bilgi için www.studyokan.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 365 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir