Steam’de Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı

Cyberpunk 2077

Steam‘de haftanın en çok satan oyunları SteamDB‘de açıklandı.

Steam Haftanın En Çok Satan Oyunları

Steam’in haftalık en çok satan oyunlar listesi güncellenmeye devam ediyor. Geçen yıldan günümüze Valve’nin el konsolu Steam Deck’in damga vurduğu liste kısa süre önce güncellendi. 2023 yılının 2. haftası itibariyle en çok satan oyunlar hangileri? El konsolu halen zirvede mi? Detayları yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Steam ile ilgili paylaştığı verilerle dikkat çeken SteamDB haftanın en çok satan oyunlar listesini yeniledi. Bu listeye göre uzun zamandır zirvede yer aldıktan sonra Call of Duty Modern Warfare II oyununun 28 Ekim tarihinde çıkış yapması ile 2. sıraya gerileyen ve kısa zamanda tekrar zirveyi ele geçiren el konsolu yeni yılda da en üst sırada karşımıza çıkmayı başardı.

Listenin 2. sırasında geçen yılın başlarında çıkış yapan Elden Ring yer alırken 3. sırada ise geçen haftalarda Steam Deck’i 2. sıraya iten Call of Duty Modern Warfare II konumlandı. Listenin 4. sırasında 10 Şubat’ta çıkış yapması beklenen Hogwarts Legacy bulunuyor. 5. sırada ise 2020 yılında çıkış yapan Cyberpunk 2077 mevcut.

Steam En Çok Satan Oyunlar

  1. Steam Deck
  2. ELDEN RING
  3. Call of Duty: Modern Warfare 2
  4. Hogwarts Legacy
  5. Cyberpunk 2077
  6. Red Dead Redemption 2
  7. Ready or Not
  8. EA SPORTS FIFA 23
  9. God of War
  10. Project Zomboid

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir