Spigen‘in yeni kablosuz şarj cihazları Essential F301W ve Essential F302W modellerinin incelemesi ve güncel satış fiyatları sizlerle.

Spigen Essential F301W ile Spigen Essential F302W modellerini birbirinden ayıran 2 temel fark var. Birinci fark Spigen Essential F301W modelindeki 9v’luk hızlı şarj desteği. İkincisi ise Spigen Essential F302W’nun 4 mm inceliğindeki tasarımı.

Spigen Essential F301W Teknik Özellikleri

Spigen Essential F301W modeli Qi kablosuz şarj standardını destekleyen tüm modellerle uyumlu olarakl çalışabiliyor. Daha hızlı şarj performansı için 9v çıkışı destekleyen Essential F301W hem hızlı şarj desteğini sağlıyor hem de bunu kompakt bir yapıda sunuyor. Piyasadaki pek çok hızlı şarj destekli kablosuz şarj cihazlarına göre daha kompakt yapıda olan Essential F301W ayrıca yüksek akım ve ısı koruma gibi özelliklere de sahip.

Cihazın desteklediği giriş değerleri 5V / 2A ve 9V / 1.8A, çıkış değerleri ise 5V / 1A ve 9V / 1A.

Şarj cihazının kutusunda adaptör yer almıyor. Kutudan 1.2m uzunluğunda Micro USB kablosu çıkıyor. Standart kablolardan biraz daha uzun olan bu kablo özellikle masa kulanımında oldukça işe yarıyor.

Kablosuz şarj esnasında telefonda kullanılan kılıflardan da etkilenmeyen kablosuz şarj cihazı Spigen’in tüm kılıfları ile uyumlu olarak çalışıyor. Ayrıca diğer kılıflarla da kullanılabiliyor.

Spigen Essential F302W Teknik Özellikleri

İncelediğimiz 2 cihazdan birisi olan Spigen Essential F302W modeli 4mm inceliğinde bir kablosuz şarj ünitesi. Hızlı şarj desteğine sahip olmayan cihaz hem uygun fiyatlı hem de kompakt bir yapıda.

Otomobilde konumlandırılabilecek uygun bir bölüm olduğunda orada bile değerlendirilebilecek olan kablosuz şarj cihazı kompakt yapısı ve uygun fiyatı ile oldukça iddialı. 5V / 1A çıkışa sahip olan cihaz kablosuz şarj desteğine sahip her modeli bu güç çıkışı ile şarj edebiliyor.

Spigen Essential F301W Fiyatı

Hızlı şarj destekli F301W modelinin güncel satış fiyatı 130 TL

Spigen Essential F302W Fiyatı

Hızlı şarj desteği olmayan F302W modelinin güncel satış fiyatı 90 TL