Snapchat’in Ücretli Aboneliği Snapchat Plus Geliyor

Snapchat

Popüler mesajlaşma uygulaması Snapchat‘in ücretli abonelik hizmeti Snapchat Plus tanıtıldı.

Snapchat Plus Geliyor

2011’den günümüze hayatımızda olan Snapchat uygulaması rakiplerine karşı elini güçlü tutmak istiyor. Uygulamaya birçok yenilikler getiren firma yakında yeni ücretli üyelik sistemini de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Snapchat ücretli abonelik ile kullanıcılarına yeni özelliklere erken erişim imkanı sunulacak.

Snapchat Plus Ayrıcalıkları

Snapchat yetkilileri yeni bir abonelik hizmeti olan Snapchat Plus‘ın erken aşama testlerini yapmaya başladıklarını açıkladılar. Snapchat Plus hizmeti ile kullanıcılara diğer abonelerin sahip olmadığı bazı özellikler sunulacak. Ayrıca abone olan kullanıcılar bazı yeni özelliklere daha erken erişebilecek.

Snapchat Plus aboneleri bir arkadaşını #1 BFF [best friends forever (sonsuza kadar en iyi arkadaşlar)] olarak etiketleyebilecekler. Ayrıca profillerinde bir rozet bulunacak. Kullanıcılar izin verirse arkadaşlarının konumlarını son 24 saat içinde görme imkanına da sahip olacak.

Snapchat Plus’ın ayrıcalıklarında hikayeleri kimlerin kaç kez izlediğini de görmek mümkün olacak. Bu özellik ile bazı kullanıcılar için oludukça dikkat çekici olabilir.

Snapchat Plus Abonelik Ücretleri

Alessandro Paluzzi adlı Twitter kullanıcısının açıklamalarına göre Snapchat Plus aboneliği aylık 4.59 Euro ve yıllık 45.99 Euro olacak.

Sosyal medya firmalarının son zamanlarda hizmete almaya başladıkları ücretli abonelik sistemleri yaygınlaşmaya devam ediyor. Twitter Blue isimli abonelik sistemi 3 dolarlık aylık ücretle ABD’de sunulmaya başlamıştı. Son olarak Telegram da bir ücretli abonelik sistemi başlatacağını açıklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.