Skype for Business Kullanıma Sunuldu

Microsoft bir süredir üzerinde çalıştığı projeyi tamamladı ve Skype for Business uygulamasını kullanıma sundu. Artık iş dünyası Skype‘tan daha fazla yararlanabilecek.

skype-for-business

Skype artık iş dünyasının da önde gelen uygulamaları arasında olacak. Microsoft’un bir süredir üzerinde çalıştığı ve direkt olarak iş dünyasını hedef aldığı Skype for Business kullanıma sunuldu. Skype for Business ile birlikte şirket elindeki programın kullanım oranını da çok daha yüksek seviyelere çekmeyi planlıyor.

Skype for Business sayesinde kullanıcılar 250 kişiye kadar başka kullanıcı ile aynı anda konferans yapabilecek. Üstelik bu kişiler bu yeni platformu kullanmıyorsa internet bağlantısı ya da telefon üzerinden direkt olarak toplantıya katılım sağlayabilecek.

Skype for Business aynı zamanda Microsoft Office programıyla da tam olarak entegre çalışıyor. Outlook üzerinden kişi bilgileri ve program takvimlerini de direkt olarak uygulamaya çekebiliyorsunuz. Hatta Word ya da Power Point gibi Office programları üzerinden Skype for Business’ı aktif etmek mümkün oluyor.

Güvenlik konusunda oldukça güvenli olduğu belirtilen platformun Microsoft’un eski video konferans platformu Lync Online yerine geçtiği de not düşülüyor.

Skype for Business, Office 365 üyelik paketi ya da direkt olarak kendi ücretli üyelik sistemi üzerinden kullanılabiliyor. Uygulamanın en uygun fiyatlı, en basit versiyonu ise kullanıcı başına ayda 2 dolar talep ediyor.

Skype for Business ile ilgili daha fazla bilgi ve satın alma sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.