Sinema Sektöründe Vizyon Sahibi Film Sitesi

Vizyondaki birçok filme gitmek istiyor ancak bütçenizi sarsacağını düşündüğünüzden hepsine gidemiyor musunuz? Vizyondaki birçok film sizin sinema salonunuza çok mu geç geliyor? Yoksa film keyfini evde yaşamayı sevenlerden misiniz? Eğer ki bu sorulara ‘’Evet’’ cevabını veriyorsanız sizler için çok mu çok güzel bir haberimiz var.

senden-bana-kalan-film

Vizyondaki yüzlerce filmi Türkiye ile eş zamanlı olarak film sitesi aracılığıyla sizlerle buluşturan, birçok sinemada para vererek izleyebileceğiniz yüzlerce yabancı ve yerli filmi sizlere tamamen ücretsiz olarak sunan, üstelik herhangi bir korsan çekim vakası olmadan HD kalitede izleme şansını elde edebileceğiniz, Türkiye’nin en geniş film arşivine sahip sinema platformu artık hizmetinizde.
Türkiye’de sinema sektörünü ve film sitelerindeki kriterleri bir aşama yukarı taşıyan, kaliteyi ve konforu aynı anda sinemaseverlere tattıran sinema platformumuz, mobil, tablet, laptop ve daha birçok elektronik aletle seyir keyfini desteklemektedir. Son teknolojiyle uyumlu olarak gelişen sitemiz fiber altyapısı ile korunmakta, sitenin günlük olarak yenilenmesi yapılmakta ve site her geçen gün daha da geliştirilmektedir.

Sitemizin uzman upload kadrosu yabancı arşivlerde ciddi araştırmalar yapmakta, Türkiye’de henüz vizyona girmeyen yabancı filmleri bile bulup vizyon tarihinden önce HD kalitede sizlerin huzuruna çıkarmaktadır. Üstelik yabancı filmleri bünyesindeki uzman çevirmenlerce altyazı çalışması ile desteklemekte ve yüzlerce dublaj şirketinin kaliteli dublajlarını seçerek sitesinde sizlere sergilemektedir. Her videoları birden fazla video markasıyla yüklemekte bu şekilde reklamsız ve sizlerin internet yapısını destekleyen video oynatıcısını rahatlıkla bulabilmenize olanak sağlamaktadır.

Sitemizde yabancı filmlerin yanı sıra yerli filmler üzerine de ciddi araştırma çalışmaları yapılmaktadır. Vizyona yeni yeni giren filmlerden olan Senden bana kalan 2015 filmi veya sebehat melahat filmi izle gibi farklı seçenekler sizlerle buluşturulmaktadır. Bu filmler hakkında birçok haber ve filmlerin fragmanları da Türkiye sinema sitelerinde ilk olarak bizim platformumuzda yayına çıkmaktadır.

Kendisine dedesinden kalan mirası almak için Adakent adı verilen bir köyde bir sene boyunca yaşaması gerektiği belirtilen ve bu köyde Elif adında bir kıza aşık olmasını konu edinen Senden bana kalan 2015 izle veya bu filmin fragmanına bak. Bu film hakkında izledikten sonra yorum yap ve oyunu kullan. Bu şekilde diğer sinemaseverlere bu filmi izlemeyip izlememeleri konusunda fikir sahibi olmasında yardımcı ol. Sende bu gibi yüzlerce filmi konforlu bir şekilde izleyebilmek için hiç vakit kaybetme ve sitemizi ziyaret et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.