Sigara Nasıl Bırakılır?

Sigarayı kısa sürede zahmetsizce natura likit ile bırakabilirsiniz! Yıllardır bağımlısı olan kişiler sigaranın zararlarını biyolojik ve fiziki olarak görmeye başladıkça sigara nasıl bırakılır veya bırakılmalı konularında sıklıkla araştırma yapmakta ve bu yöntemleri uygulamaktadırlar. Çok sayıda sigara kullanıcısı sigara bırakma yöntemlerini deneseler de ne yazık ki bu illetten kurtulamamaktadırlar. Hal böyle olunca devreye e-likit olarak adlandırılan  sigara bıraktırmaya yönelik elektronik sigaralar piyasaya sürülmektedir.

E-Likit Nedir?

Normal sigaralar ile karşılaştırıldığında daha az zehirleyici olan sigarayı bırakmak için zamanla azaltılarak kullanılan bir nevi tütün ihtiyacının karşılanmasına yönelik üretilen bitkisel içerikli veya kimyasal içerikli sıvı dolum maddeleridir. Bitkisel içerikli e-likitlerin içerisinde tamamen bitkiler ve esans kullanılmaktadır.

Kimyasal içerikli e-likitlerin içerisinde ise bitkiler yerine daha çok zehirli maddeleri yönünden tartışılan içeriklere yer verilir. Ancak her ikisi içinde normal sigaraya oranla daha iyidir denilebilir. Çünkü bu sıvı dolum likitlerinin her iki çeşidinde de sigarada bulunan katran vb. zehirleyici maddelere yer verilmez. Bu nedenle sigara bağımlısı olan insanların çoğu günümüzde sigarayı terk etmek için sıvı dolum likitlerine yönelmişlerdir.

 

Sahte E-Likitlere Dikkat!

E-likitlerin piyasaya çıkmasıyla çok sayıda merdiven altı e-likitlerde gündeme gelmektedir. Bilindiği üzere merdiven altı üretilen ürünlerin her birinin içeriğinden ve sağlığa olan etkisinden şüphe etmek gerekir. Bu nedenle e-likit temin edilirken sıvı dolum maddesini ucuza getirmek amacı ile insanlar kendi sağlıklarını tehdit eden bilinmedik markalardan uzak durmalıdırlar. Buna istinaden bilinen markaların sıvı dolum maddelerini temin etmekte her daim fayda vardır.

Natura likitte Avrupa’nın yeni elektronik sigara likit markaları arasında yerini almıştır. Bir Yunanistan markası olan natura likit Dünya’da kısa zamanda  en çok tercih edilen elektronik sigara markaları arasına girmeyi başarmıştır. Sizde sigarayı bırakmak için güvenilir elektronik sigara dolum maddesi arıyorsanız bu markayı tercih etmekten çekinmeyiniz! Sıvı dolum maddesi Natura likit kendini tercih edenler üzerinde lezzeti ile güven oyu alırken aynı zamanda fiyatında ki ekonomik unsur ile de kullanıcıları tarafından en sevilen e-likit olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir