Sertleşme Sorunu Tedavisi, cinsel problemlerin aşılması ve sertleşme sorununun son bulması için sertleşme sorunu tedavisi en kolay yöntem olarak bilinmektedir.

İlaç tedavilerine cevap vermeyen erkeklere uygulanan sertleşme sorunu tedavisi cinsel hayatı aktif bir hale getirmektedir. Tedavinin amacı kişinin cinsel yaşamını kaliteli bir hale getirerek kişinin cinsel ilişki esnasında doğal haline yakın bir performans sergilemesini sağlamaktır. Kişinin cinsel hayatına engel olan problemler sertleşme sorunu tedavisi ile kesin bir çözüme kavuşmaktadır. Penis içerisine yerleştirilen çubuk, sertleşme sorunu tedavisi esnasında kullanılmaktadır. Kişinin isteğine göre protez çeşitleri tedavide kullanılır.

İnsanlarda Sertleşme Sorunu Tedavisi Herhangi Bir Risk Yaratır mı?

Teknolojik anlamda oldukça iyi bir şekilde dizayn edilmiş olan bükülebilen protez modelleri hastaların organlarının doğal haline en yakın şekilde kullanılarak hastaların mutlu olmasını sağlamaktadır. Çok az bir risk taşıyan sertleşme sorunu tedavisi yönteminin tamamıyla risksiz değildir. Ancak sertleşme sorunu tedavisi bugüne kadar herhangi bir hastada kalıcı olarak hayati risk taşıyan bir hasar bırakmamıştır. Tedavi yöntemi sürecinde idrarda tutulma, enfeksiyon, vücudun tedaviyi reddetmesi durumları oldukça normaldir.

Kolay Çözüm Sağlayan  Sertleşme Sorunu Tedavisi Nasıl Yapılır?

Kişinin protez tercih durumuna göre penis içerisine 2 adet çubuk yerleştirilir. Çubukların bükülebilir,pompalı, 3 parçalı şişirilebilir çeşitleri vardır. Bunun yanında sertleşme sorunu tedavisi bükülebilen protez şeklinde istenilirse  penis sürekli sert durumda olacaktır. Pompalı protez çeşidi istenilirse penis; hem şişik, hem de sönük şekilde kullanılabilir durumda olacaktır. Detaylı bilgi için http://www.andromed.com.tr/iletisim-tr adresini ziyaret edebilirsiniz.