İnternet üzerindeki çalışmalarına 2009 yılında başlayan SEO uzmanı Can Cankıran, girişimcilik ruhuyla elektronik ticarette çok kısa bir sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesinde tamamlayan Can Cankıran, burada Bilgisayar Programcılığı alanını başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca çeşitli üniversitelerde ve ajanslarda halen arama motorları konusunda akademisyenlik yapmaktadır. Kendisine özel olarak 6 kişilik bir ekip kuran Can Cankıran; farklı alanlarda SEO hizmetlerini yürütüyor. Sosyal Medya ve Google Adword hizmetlerini de yürüten Can Cankıran, kişiye özel projeler oluşturma konusunda da uzman bir yapıya sahip.

Can Cankıran SEO Ekibinin Kuruluşu

Dijital pazarlama stratejileri ve algoritma çalışmaları üzerine oldukça yoğunlaşan Can Cankıran, bu alanda çok kısa bir sürede deneyim yakalamıştır. İş arkadaşlarının tavsiyesi üzerine 2011 yılında web kadrosunu bir araya getiren Can Cankıran, bu yıldan itibaren büyük bir SEO hizmeti vermeye başlamıştır. Ekip 2012 yılına kadar yalnızca kendi projelerini yürütürken, bu yıldan itibaren kurumsal olarak hizmet vermeye de başlamıştır. Ekibine dahil ettiği her kişiyi özel olarak seçen Can Cankıran, bu alanda en az 3 yıllık bir deneyime sahip olan kişileri bir araya getirmiştir.

Can Cankıran Projeleri

Kurumsal olarak 2012 yılından bu yana hizmet vermeye başlayan Can Cankıran, tecrübeli ekip arkadaşları ile birlikte birçok farklı projeye imza atmıştır. Ekip olarak 2012 yılından bu yana tam 54 farklı proje resmi olarak tamamlanmış ve başarılı bir şekilde uygulanmıştır. Başarıya odaklanmış genç bireylerden oluşan bir SEO ekibi kuran Can Cankıran, mutlu müşterilerinden oluşan referanslarını artırmaya devam ediyor. Üniversitelerde sürekli olarak uzman bir şekilde sunumlar yapan Can Cankıran, genç bireylerin web dünyasını çok daha yakından tanımalarını sağlıyor. Tüm proje detaylarını http://www.cancankiran.com adresi üzerinden görebilir ve Can Cankıran ekibine ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.