Şekilli Nick Yazma – PUBG Şekilli Nickler

PUBG Şekilli Nick

PUBG için şekilli nick kullanmak özellikle son dönemlerde oldukça popüler. Şekilli nickler sayesinde PUBG içinde adınızın çok daha etkileyici ve dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle farklı sembollerin de kullanılmasına olanak tanıyan bu şekilli nickler oyundan alacağınız keyfi de arttıracaktır.

PUBG Şekilli Nick Oluşturma

PUBG şekilli nick kullanmak için oyunda nick değiştirme karınızı aldıktan sonra kullanmakta olduğunuz cihazınızın hafızasına özel semboller ya da karakterleri kopyalamalısınız. PUBG şekilli nick ile hem isminiz dikkat çekici olarak gözükecek hem de rakiplerinizi alt ettikten sonra ekranda beliren yazıda da nickiniz süslü olarak çıkacaktır.

Kopyalama işlemini başarılı şekilde yaptıktan sonra nick değiştirme paneli üzerinden isminizi ve kopyalamış olduğunuz karakterleri yapıştırarak sorunsuz şekilde nickinizi kaydedebilirsiniz. Özel karakterler çok çeşitlidir ve her birisini olduğu gibi kullanabileceğiniz gibi isterseniz harf, rakam ve başka sembollerle de kullanabilirsiniz.

PUBG Hazır Semboller

Nickinizi çok dikkat çekici hale getirmek için kullanabileceğiniz özel karakterler bulunur. Oldukça değişik şekilli nick yaratmak için nick oluşturucu kullanabilirsiniz. Nick oluşturucuya adınızı yazdıktan sonra otomatik olarak en uygun semboller ile nick oluşumunu tamamlayacaktır. Bunun yanında hazır olan semboller arasından doğrudan kullanım imkânınız da bulunur.

Özellikle oyun içinde nickinizin nasıl olacağına tam olarak karar veremediyseniz hazır olarak sunulan nicklerden kullanabilirsiniz. Bu nickler etkileyici ve düşmanlarınıza da korku verecek şekilde hazırlanmıştır. Nickiniz ile mücadelelerde karşı tarafa kolay şekilde korku vererek adınızın gerçek bir efsaneye dönüşmesini de sağlayabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz nick değişimi için Mobile PUBG için farklı yöntemler denemeniz gerekir. Mobile PUBG şekilli nick değişimi de oldukça kolaydır. Bunun için öncelikli olarak oyunda yer alan markete giriş yaparak isim değiştirme kartını belirli olacak bir UC karşılığında satın almalısınız. Bu yüzden UC satın alımına da ihtiyacınız bulunur. Gerekli olan kartı aldıktan sonra ise envanteri açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kartı kullanım sonrasında otomatik olacak şekilde yeni isim seçmeniz için bir ekran karşınıza gelecektir.

Oyuncular için aynı zamanda bedava yani UC olmadan nick değiştirme konusu da merak ediliyor. Normal olarak nick değişimi için UC satın alınmalı ve bunun karşılığında değişim yapılmalıdır. Fakat farklı yöntemler ile bedava UC elde edebilirsiniz. Bunun için sunulan UC kazanma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Özellikle Google Anketler kullanılarak UC kazanılmaktadır. Sağlanacak olan krediler ile birlikte kolay şekilde UC kazanabilir ve kazanılmış olan UC’ler ile de gerekli olan nick değişimi işlemini rahatça yapabilirsiniz.

Yopmail Brawl Stars Hesapları

Yopmail Brawl Stars

En çok sevilen oyunlar arasında yer alan Brawl Stars için de nick değişimi yapabilirsiniz. Ancak bu oyun için kullanılacak olan şekillerin belirli sınırı vardır. Dilerseniz Yopmail Brawl Stars hesapları üzerinden deneme yaparak bu popüler oyun için de nick değişiminden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.