okey oyna

Seagate Game Drive İncelemesi

Seagate Game Drive incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları incelememizde.

Seagate Game Drive incelememizde hemen her konsol oyuncusunun ihtiyacı olan bir cihazı yakından inceliyoruz. Özellikle PlayStation ve Xbox oyuncularının büyük sorunu haline gelen depolama alanı problemini Seagate Game Drive ile çözmek mümkün.

Seagate Game Drive Teknik Özellikleri

Bizim incelediğimiz cihaz PS4 için üretilen Game Drive modeli. Seagate’in aynı zaman Xbox One kullanıcıları için de aynı şekilde harici harddisk çözümü var.

Seagate Game Drive for PS4 özellikle tasarımı ile oldukça dikkat çeken bir cihaz. Portatif bir yapıya sahip olan Seagate Game Drive 113,5 mm uzunluğunda ve 9.6 mm genişliğinde. Yalnızca 100 gram ağırlığı ile dikkat çeken harddisk USB 3.0 arabirimini kullanıyor.

Bu noktada küçük bir uyarı yapmamız gerekiyor. PS4 modelleri arasında yalnızca PS4 Pro‘da USB 3.0 standardı bulunuyor. Yine de normal PS4’lerde de hızlı bir çözüm olmayı başarıyor.

Seagate Game Drive’ın 2 TB kapasitesi ile alan sorunu devri de büyük ölçüde kapanıyor. Bu kapasitede 50’den fazla oyunu depolamak mümkün. Bu şekilde klasik ve en yeni oyunlarınız için hiçbir şeyi silmeye gerek kalmadan yeterli alanınız oluyor.

Cihazın bir diğer güzel özelliği ise hızlı kurulum avantajı sunması. PS4 üzerindeki herhangi bir USB girişine bağlayarak harici harddiski kullanmaya başlayabilirsiniz. PS4 hızlı bir şekilde cihazı tanıyor ve kurulum aşamasına geçiliyor. Sistem harddiski formatlıyor ve kullanım için hazır hale getiriyor.

Kurulumu yapabilmek için PS4’ün sistem yazılımının 4.50 sürümü veya daha yenisi olması gerekiyor. Çünkü harici harddisk bağlama özelliği 4.50 sürümü ile gelmişti.

PS4 için Game Drive taşınabilir bir disk olmasının avantajlarını her zaman kullanıyor. Oyunları tek bir diske yükleyerek istenilen her yere götürmek mümkün oluyor. Arkadaşınızın PS4 konsolunda oynadığınız oyuna evinize döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Elbette bunun için ya kendi PSN hesabınıza girmiş olmanız olmanız ya da cihazı bağladığınız PS4’te o oyunun satın alınmış olması gerekmektedir.

Seagate Game Drive oyunlarınızı depolayıp fazladan alana ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olan bir harddisk. Özellikle portatif yapısı ile hem yer kaplamıyor hem de şık görüntüsü ile mat siyah PS4 ile uyum içinde bir görüntü sunuyor.

Seagate Game Drive Fiyatı

Cihazın güncel satış fiyatı 425 TL

Okey Oyna
 367 defa okundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir