SatoshiTurk Forumu

Kripto Para

Kripto para sektörüne ilginin gün geçtikçe arttığı şu günlerde özellikle ülkemiz çapında hissedilen en büyük eksiklik, kripto paralara yönelik yeterli ve nitelikli Türkçe içeriğin bulunamamasıdır. Bu sorunu çözme ve bunu yaparken de yazar olarak bilgilerini paylaşmayı tercih eden insanlara kazanç elde etmelerini sağlayan bir Türk forumu 2020 yılının sonlarına doğru yayın hayatına başladı.

SatoshiTurk isimli bu forum kısa sürede çok ciddi bir takipçi kitlesine ulaştı ve piyasadaki trendlerin takip edilebileceği bir yer haline geldi. İstanbul merkezli DR.Yazılım tarafından kurulan SatoshiTurk BTC forumu Türkiye’de bu alanda bir ilk olarak ön plana çıkıyor. SatoshiTurk, özellikle yeni başlayanlar için rehber tadındadır Kripto Para Nedir? Nasıl Alınır? Kripto para borsaları ve dijital cüzdanlar gibi birçok bilgiyi detaylı bir şekilde SatoshiTurk.com’da bulunabilir.

SatoshiTurk Yatırımcılar ve okurlar için birçok bilgiyi bünyesinde barındırmaya gayret eder ve bundan dolayı SatoshiTurk dijital bir ansiklopedi olarak değerlendirilebilir.

SatoshiTurk ile Kolayca Bitcoin Kazan

SatoshiTurk forumunda yazarların Bitcoin kazanabilecekleri bir level sistemi geliştirilmiş. Bu level sistemi ile forumda daha fazla vakit geçiren ve daha fazla paylaşım yaparak kullanıcıları bilgilendiren üyelerin daha fazla kazanması amaçlanmış. Örnekle anlatmak gerekirse Level 1 seviyesinde 300 kelimelik bir konu için 150 Satoshi ödemesi yapılırken, level 20 seviyesine gelindiğinde bu kazanç miktarı 3000 Satoshi’ye çıkıyor.

Yeteneklerinizi Bitcoin’e Çevirin

SatoshiTurk, Yazarlık, Analiz vb. yeteneklerinizi diğer kullanıcılara sunmanıza ve karşılında Bitcoin ödemesi almanıza imkân tanır. Bu sayede sadece yazarlar değil, farklı yeteneklere sahip insanlarında bu sistem ile kazanç elde etmesi hedeflenmiştir.

Kripto Paralar Hakkında AraKripto paradığınız Her Şey SatoshiTurk’te

Kripto paralara yönelik Türkçe kaynaklarının bulunmasının zor olduğu günümüzde, SatoshiTurk Bitcoin forumu bu alanda büyük bir eksikliği gidermiştir. Yatırımlarınızı takip ederken, kripto paraların hiç dikkat etmediğiniz özellikleri, yatırımcıları, gelecek beklentisi ve güncel analizleri gibi pek çok konuda detaylı fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

Yatırımlarınız Riske Atmayın!

SatoshiTurk, yapmış olduğu çalışmalar ile çok sık rastlanan kripto para dolandırıcılıklarının da önüne geçmeyi hedefler. Kullanıcılarını bu tarz dolandırıcılık yöntemlerine karşı bilgilendirir ve olası bir dolandırıcılık durumu ile karşılaştıklarında temkinli hareket etmelerine yardımcı olur.

Kripto Para Analizlerini Takip Edin

Kullanıcılar kripto paralar hakkında fikirlerini açık bir şekilde belirtebilir, bu konuda diğer kullanıcıların fikirlerini alabilir ve kripto paralar hakkında deneyim sahibi kullanıcıların analizlerine ulaşabilirler.

SatoshiTurk, yapmış olduğu çalışmalar ile çok sık rastlanan kripto para dolandırıcılıklarının da önüne geçmeyi hedefler. Kullanıcılarını bu tarz dolandırıcılık yöntemlerine karşı bilgilendirir ve olası bir dolandırıcılık durumu ile karşılaştıklarında temkinli hareket etmelerine yardımcı olur.

SatoshiTurk’te yayınlanan tüm içeriklerin özgün ve mümkün olduğunca doğrulanmış bilgiler olmasına özen gösterilmektedir.

Kripto Paranın Samimi Ortamı SatoshiTurk

SatoshiTurk forumunda, pek çok sosyal medya içerisinde karşılaşılan kaba davranış, küfür, hakaret gibi içeriklere kesinlikle izin verilmiyor. Forum yöneticileri tarafından sürekli olarak takip edilen forumda, yöneticilerde neredeyse tüm sohbetlerin içerisinde olarak bu samimi ortamın korunmasını sağlıyorlar.

Favori Yazarlarınıza Satoshi Bağışlayın

Birçok forumda karşılaştığımız REP sistemi, SatoshiTurk forumunda kripto para sektörüne uygun hale getirilmiştir. Forum içerisinde kullanıcılar birbirini desteklemek adına takip ettiği ya da başarılı bulduğu yazarlara isteği miktarda Satoshi bağışında bulunabilir.

Arkadaşlarınızdan Bitcoin Kazanın

SatoshiTurk forumunda kazançlar sadece bunlarla sınırlı değil. Hiçbir etkinlikte bulunmasanız bile, kripto paralar konusunda deneyim sahibi arkadaşlarınızı foruma dahil ederek onların yaptıkları paylaşımların kazançlarından sizde kazanç elde edebiliyorsunuz. Ayıca belirli aralıklarla düzenlenen referans yarışmaları ile, ilave gelir de elde edilmesi mümkün.

Yeni Kripto Para Projelerinden Haberdar Olun

Keşke ilk çıktığında haberdar olsaydım dediğiniz projeler olmuyor mu? Kripto para sektöründe her gün yüzlerce yeni proje piyasaya sürülüyor. Elbette bunların büyük bir kısmı piyasada çeşitli nedenlerle kaybolup gidiyor. Ama yeterli desteği ve ilgiyi gören projeler piyasada tutunmaya devam ediyorlar. Ancak bu projelerden fiyatları yükselinceye kadar haberdar olmak gerçekten zor.

İşte SatoshiTURk bu noktada devreye girerek potansiyel sahibi Kripto paraları inceleyip kullanıcılarını bilgilendirerek yatırım yapmak isteyenlere yardımcı olmaktadır.

Kripto paraların, kafa karıştıran tanıtımlarından uzak sade ve herkesin anlayabileceği anlatımlarına da yer verir.

Gün geçtikçe büyüyen kripto para sektörü ile birlikte artan bilgi kirliliği, dolandırıcılık yöntemleri, yanlış yönlendirmeler ve sürekli yenilenen Defi, NFT ve Metaverse gibi teknolojileri takip etmek için İnternette kaybolmak yerine SatoshiTurk’ü ziyaret edebilirsiniz.

Kripto Para Forumlarının Zirvesini Hedefliyor

SatoshiTurk, başta Türkiye olmak üzere kripto para sektöründeki bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak için çalışmalar sürdürüyor ve kendi kategorisinde liderliği hedefliyor. Yayın hayatına 2020 yılında başlayan SatoshiTurk gerek yapmış olduğu düzenli ödemeler gerekse oluşturduğu üye kitlesinin kalitesi ile pek çok kişinin dikkatini çekmiş durumda. Hatta durum öyle bir hale gelmiş ki site üzerinde paylaşım yapan eski üyelerin tamamının büyük bir takipçi kitlesi oluşmuş durumda.

DR Yazılım firması tarafından yayına alınan SatoshiTURK forumunun kurucuları, projelerini şu şekilde tanımlıyor:

“SatoshiTURK forumunu kuruş amacımız Türkiye’de eksik olan kaynak sorununun giderilmesini sağlamak. Yabancı kaynaklarda pek çok projenin detaylarına ulaşılabilirken, Türkçe kaynaklar oluştuğunda o projeler çoktan şahlanmış oluyor. Kısacası bu alana ilgi duyan tüm insanlar belki de beğenip bir fırsat olarak göreceği projeleri kaçırmış oluyorlar.

SatoshiTURK Türkiye’de bir ilki başardı. Bu alanda her geçen gün adından daha çok söz ettiriyor. Kullanıcılarımıza Bitcoin ile ödeme yapıyor ve Bitcoin kazanmalarını sağlıyoruz.

Sıcak bir ortam kurmayı amaçladık. Geldiğimiz noktada bunu başardığımızı görüyorum. Tüm üyelerimiz samimi bir ortam içerisinde içerik paylaşıyor. Paylaşım yaparken de diğer kullanıcıların işine yarayabilecek kaliteli içerikler üretmeye özen gösteriyorlar. Bu seviyeye gelmemiz kolay olmadı bunu kabul ediyor ve başarabildiğimiz için mutlu oluyoruz.“

SatoshiTURK forumu, gerek altyapısı ve kullanıcıların isteklerine verdiği önem, gerekse kripto paralara yönelik içerikleri nedeniyle büyük ilgi görüyor. Türkiye’de zirveye ulaşabilecek miyiz bunu da zaman gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.