Samsung‘un kablosuz kulaklığı Gear IconX incelemesi sizlerle. Cihazın tüm detayları ve güncel satış fiyatı incelememizde.

samsung-gear-iconx

Bugüne kadar gördüğümüz kablosuz kulaklıklardan oldukça farklı olan Samsung Gear IconX, şık tasarımı ve işlevselliği ile dikkat çekmeyi başarıyor. Spor tutkunları için biçilmiş kaftan olan Gear IconX bizlere neler sunuyor?

Samsung Gear IconX Fiyatı

Samsung Gear IconX yüksek sayılabilecek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Ülkemizde yaklaşık 499 – 569 TL arasında fiyat etiketine sahip olan kulaklık, tamamen kablosuz yapısı ile neredeyse rakipsiz. Pazardaki tek büyük rakibi sayılabilecek AirPods‘un 779 TL fiyat etiketine sahip olduğunu da hatırlatalım.

Samsung Gear IconX Özellikleri

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Samsung Gear IconX mavi, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. 12.6 gram ağırlığında olan Gear IconX, kablosuz şarj özelliğine sahip bir taşıma kutusu ile geliyor.

Özellikle spor tutkunları için çok başarılı bir alternatif olan Samsung Gear IconX, sıçramalara ve tere karşı da dayanıklı. Samsung’un Gear ve S Healt uygulamaları ile çalışan cihaz, 3. parti uygulamalarla da kullanılabiliyor.

Hız, mesafe ve kalp atış hızı gibi ölçümler de yapabilen Samsung Gear IconX, Bluetooth 4.1 bağlantısına sahip. 4 GB dahili depolamaya sahip olan cihazın içine yaklaşık 1.000 adet şarkı atmak mümkün.

Her iki kulaklıkta da 47 mAh büyüklüğünde batarya bulunuyor. Kablosuz şarj kutusunda ise 315 mAh. Android 4.4 ve 1.5 GB RAM üstü cihazlarda rahatlıkla çalışabilen cihaz, yaklaşık olarak 1 saatlik batarya performansı sunuyor.

Samsung Gear IconX Artıları

Şık tasarım
Tamamen kablosuz yapı
Dahili depolama desteği
Uygulama desteği

Samsung Gear IconX Eksileri

Batarya performansı daha iyi olabilirdi
Nispeten pahalı