Samsung Galaxy View İncelemesi

Samsung‘un devasa tableti Galaxy View incelemesi sizlerle. Samsung Galaxy View ile ilgili tüm detaylar ve satış fiyatı incelememizde.

samsung-galaxy-view

Ekran boyutu ile dikkatleri çeken Samsung Galaxy View, pazarın en ilginç tabletlerinden birisi. 18.4 inçlik ekranı ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy View bizlere neler sunuyor?

Samsung Galaxy View Fiyatı

Tabletten çok Android tabanlı bir monitörü andıran Samsung Galaxy View, ülkemizde 2.000 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Pazarın en pahalı tabletlerinden biri olan Samsung Galaxy View, video izleme odaklı bir cihaz.

Büyük ekranın yanı sıra şık yapısı ile de dikkatleri çekmeyi başaran Samsung Galaxy View, alışılmış Samsung tablet tasarımının biraz dışında bir cihaz. Fiziksel tuş kullanılmayan cihazda 4 adet sanal tuş kullanılmış.

Taşınabilirlik pek önemsenmediği için oldukça ağır ve kalın bir cihaz olan Samsung Galaxy View 2.65 kg ağırlığa ve 11.9 mm kalınlığa sahip. Sim kart girişi de bulunan cihaz 4.5G desteğini de sunuyor.

Samsung Galaxy View Teknik Özellikleri

18.4 inçlik Full HD bir ekran ile gelen Samsung Galaxy View, %74.9 ekran gövde oranına ve 120 ppi değerine sahip. Standı ile birlikte gelen Samsung Galaxy View, firmanın kendi üretimi olan Exynos 7580 Octa işlemcisini kullanıyor.

Grafik işlemcisi olarak Mali T720 kullanan Samsung Galaxy View, 2 GB RAM’e ve 32 GB dahili hafızaya da sahip. Arka tarafında kamera kullanmayan cihaz, önde f/2.2 diyafram açıklığına sahip 2.1 megapiksellik kamera kullanıyor.

5700 mAh büyüklüğünde bir batarya ile gelen Samsung Galaxy View, 128 GB’a kadar microSD kart desteğine de sahip.

Samsung Galaxy View Artıları

-Şık tasarım
-Geniş Ekran

Samsung Galaxy View Eksileri

-Nispeten yüksek fiyat
-Ağır ve hantal yapı

Samsung Galaxy View Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Ekran: 18.4 inç FHD ekran
Kalınlık/Ağırlık: 11.9 mm / 2.65 kg
İşlemci: Exynos 7580 Octa
Grafik İşlemci: Mali T720
RAM: 2 GB
Depolama: 32 GB (microSD kart desteği mevcut)
İşletim Sistemi: Android 5.1.1 Lollipop
Ön Kamera: 2.1 Megapiksel
Batarya: 5700 mAh

Fiyat: 2.000 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir