Samsung Galaxy S7 Edge Injustice Edition Tanıtıldı

Merakla beklenen Samsung Galaxy S7 Edge Injustice Edition tanıtıldı. Detaylar haberimizde.

samsung-galaxy-s7-edge-injustice-edition

Samsung, Galaxy S7 Edge Injustice Edition modelinin resmi duyurusunu gerçekleştirdi.

Sınırlı sayıda satışa sunulacak model için Batman tutkunlarının elini çabuk tutması gerekecek. Galaxy S7 Edge Injustice Edition modeli beklendiği gibi Batman temalı logo ve işaretlerle geliyor.

Telefona Kara Şövalye’ye uygun olarak siyah renk eşlik ediyor. Arka bölümde altın renkli Batman logosu dikkat çeken detayların başında gelirken, arayüz simgeleri, duvar kağıtları ve diğer içerikler de Batman’e özel olarak tasarlanmış.

Galaxy S7 Edge Injustice Edition modeline Gear VR sanal gerçeklik başlığı da eşlik ediyor. Başlık, telefonun kutu içeriğinde yer alacak. Kutu içeriğinden çıkacak diğer aksesuarlarda da yine süper kahramanımıza özel izler taşıyor. Paket içeriğinde ayrıca Injustice oyun kredisi ve Oculus VR içerik kuponları yer alıyor.

Galaxy S7 Edge Injustice Edition yazının başında da belirttiğimiz gibi sınırlı sayıda satışa sunulacak. 13 Haziran’da raflarda olacak telefon Çin, Singapur, Güney Kore, Latin Amerika ve Rusya’da kullanıcılarla buluşacak. Galaxy S7 Edge Injustice Edition resmi kutu açılış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.