Samsung Galaxy Quantum 3 Tanıtıldı

Samsung Galaxy Quantum 3

Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy Quantum 3 modelini tanıttı.

Samsung Galaxy Quantum 3 Özellikleri

Güney Kore‘li akıllı telefon üreticisi Samsung, Galaxy Quantum serisinin yeni cihazına resmiyet kazandırdı. Kuantum şifreleme teknolojisine ve 5G desteğine sahip olan yeni orta segment model Samsung Galaxy Quantum 3 olarak isimlendirildi.

Yeni akıllı telefon Samsung Galaxy M53 5G‘nin yeniden isimlendirilmiş versiyonu ancak kuantum şifreleme teknolojisi ile farkını ortaya koyuyor. Kuantum rasgele sayı üreteçlerine (QRNG) sahip olan işlemci gelişmiş güvenlik özellikleri sunuyor. Mobil bankacılıktan ödemelere, sosyal ağlardan mobil oyunlara birçok alanda bu güvenlik teknolojisinden faydalanmak mümkün.

Samsung Galaxy Quantum 3 Teknik Özellikleri

Kuantum kriptografi‘sinin çalışıp çalışmadığını gösteren bir kuantum göstergesi ile birlikte gelen cihaz harici veri depolama konusunda da güvenlik sunuyor. Cihazın 6.7 inçlik ekranı 120 Hz yenileme hız ve 1.080 × 2.408 piksel çözünürlük sunuyor. 6 nm teknolojisi ile üretilen ve 2.4 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek Dimensity 900 işlemciden güç alıyor. Akıllı telefonda ayrıca 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı mevcut.

25W hızlı şarj destekli 5.000 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan cihazın hafızasını microSD kart ile artırmak mümkün. Cihazın ön kısmında 32 megapiksel selfie kamerası konumlandırılmış. Akıllı telefonun arka tarafında ise 4’lü kamera grubuna 108 megapiksel ana kamera mevcut.

Samsung Galaxy Quantum 3 Fiyatı

Güney Kore’li telekom operatörü SK Telecom, Galaxy Quantum 3 fiyatını 490 dolar olarak açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir