Samsung Galaxy Note 5’e Ters Takılan S Pen Kalem Nasıl Çıkarılır?

Samsung Galaxy Note 5‘in kalemi S Pen, ters takıldığı taktirde geri dönülemez hasarlara yol açabildiği geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Ters takılan S Pen kalemi cihazınıza hasar vermeden çıkartmanın detayları haberimizde.

samsung-galaxy-note-5

Güney Kore‘li akıllı telefon üreticisi Samsung, 13 Ağustos tarihinde yeni nesil amiral gemisi modeli Galaxy Note 5’i tüm dünyaya duyurmuştu.

Hızlı bir şekilde piyasaya sunulan akıllı telefon, tasarım tarafında çeşitli yeniliklerle geliyor. Galaxy Note 5’te bu yeniliklerden nasibini alan S Pen, bazı kullanıcılar için sorunları da beraberinde getirdi.

Bazı kullanıcılar yenilenen tasarıma sahip S Pen kalemi ters takınca kalem telefonun içine sıkıştı. Sıkışan kalemi çekerek çıkarmaya çalışmanın ise telefonun mekanizmasını bozabileceği ve yüksek maliyetli tamirleri beraberinde getirebileceği anlaşılmıştı.

Ters Takılan S Pen Kalemi Çıkartma Yöntemi

Durum böyle olunca da bir YouTube kullanıcısı Galaxy Note 5 modelinde sıkışan S Pen kalemi, mekanizmayı bozmadan ve telefona zarar vermeden nasıl çıkarabileceğinizi anlatan bir video hazırladı. Aşağıda izleyebileceğiniz video ile, Galaxy Note 5 akıllı telefonunuzun S Pen kalemini ters takarsanız telefona zarar vermeden çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.