Samsung Galaxy J2 Pro Tanıtıldı

Samsung, yeni bildirim sistemi Smart Glow teknolojisini kullanan Galaxy J2 Pro modelini tanıttı. Cihazın tüm detayları haberimizde.

samsung-galaxy-j2-pro

Akıllı telefonlar her geçen gün farklı bir yenilikle karşımıza çıkıyor. Samsung ise bu yeniliği bildirim ışığında yapmıştı. İlk olarak Galaxy J2 modelinde karşımıza çıkan Smart Glow bildirim ışığı teknolojisi şimdi Galaxy J2’nin bir üst modeli Galaxy J2 Pro’da da yeniden karşımıza çıktı.

Galaxy J2 Pro Özellikleri

5 inç büyüklüğünde 720p ekrana sahip olan Samsung Galaxy J2 Pro, gücünü 1.5 GHz dört çekirdekli Spreadtrum SC8830 işlemciden alıyor.

2 GB RAM ve arttırılabilen 16 GB dahili depolama alanının yer aldığı modelin 8 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kamerası mevcut.

2.600 mAh bataryanın kullanıldığı model 8 mm kalınlığında. Android 6.0 Marshmallow ile çalışan Galaxy J2 Pro’nun LTE, çift SIM kart ve Bluetooth 4.0 ise akıllı telefonun bağlantı özelliklerinden. Cihazın ilk olarak Hindistan’da satışa sunulacağını da belirtelim.

Smart Glow Nedir?

Günümüzde kullanılanların aksine arka tarafta kamera lensini sarmalayan bir LED ışığından oluşan Smart Glow bildirim sistemi, esasında halihazırda kullandığımız bildirim ışıklarıyla aynı görevi yapacak.

Çağrı geldiğinde, cevapsız çağrı olduğunda, okunmayan mesaj ya da telefonun şarjı azaldığında bize uyarı verecek olan Smart Glow ayrıca Selife asistanı olarak da kullanılabilecek.

Arka kamera ile kendinizi çekmeye çalıştığımızda, kamera doğru hizaya geldiğinde renk değiştirecek olan Smart Glow böylece daha kolay bir şekilde arka kamera ile Selfie çekmeyi sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.