Samsung Galaxy Book Flex 2 Tanıtıldı

Samsung Galaxy Book Flex 2

Samsung yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarı Galaxy Book Flex 2 modelini tanıttı.

Samsung Galaxy Book Flex 2 Teknik Özellikleri

Güney Kore‘li teknoloji devi Samsung firması düzenlediği etkinlikte yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarı Samsung Galaxy Book Flex 2‘ye resmiyet kazandırdı. 2 farklı ekran seçeneği hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen cihaz, astronomik fiyatıyla çok can yakacak olsa da, sunduğu özelliklerle pek çok tüketicinin dikkatini çekebilir.

Samsung firmasının en yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarında 13,3 inç veya 15,6 inç ekran alternatiflerini sunuluyor. Dokunmatik özellikli QLED panele sahip olan Galaxy Book Flex 2, FHD+ çözünürlüğünde. Cihaz sahip olduğu menteşelerle 360 derece dönebilen ekranı ve S Pen desteği ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Dizüstü bilgisayarda Intel firmasının 11. nesil Core i5 ve Core i7 işlemci seçenekleri yer alıyor. 16 GB’a kadar LPDDR4X RAM desteğine sahip olan cihazın depolama tarafında 1 TB’a kadar SSD mevcut. 13,3 inç ekranlı versiyonu tercih edenler Intel Iris Xe GPU’ya sahip olurken, 15,6 inç ekranlı versiyonu tercih edenler ise NVIDIA GeForce MX450 GPU’ya sahip oluyor.

Samsung’un en yeni ikisi bir arada dizüstü bilgisayarı, 2 adet 5 watt AKG hoparlöre sahip. Cihazda ayrıca parmak izi okuyucu ile görüntülü konuşmaların yapılabilmesine imkan sunan 13 MP’lik bir kamera da konumlandırılmış. Dizüstü bilgisayarın sahip olduğu 69.7 Wh’lik batarya ise yeterli kullanım süresi sunmayı vadediyor.

Samsung Galaxy Book Flex 2 Fiyatı

İkisi bir arada dizüstü bilgisayarın başlangıç satış fiyatı 1.680 dolar. Ekran boyutu, RAM ve dahili depolama seçeneklerinin en üst seviye seçilmesi durumunda ödenmesi gereken fiyat 2.580 dolara çıkıyor. Ayrıca cihazın 5G destekli versiyonuna sahip olmak isteyenlerin en az 2.500 dolar ödemeleri gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir