Samsung Apps’in İsmi Değişiyor

Samsung’un çeşitli Android uygulamalarını barındıran Samsung Apps mağazasının isminin değişeceği açıklandı. İşte Samsung Apps’in yeni ismi.

Samsung Apps’te Samsung’un cihazlarına özel sunduğu uygulamalar, promosyon oyunlar ve özel içerikler yer alıyor ve bu içeriklere sadece Samsung Galaxy cihaz sahipleri ulaşabiliyordu. Samsung’un sadece Galaxy cihazları için sunmuş olduğu Samsung Apps mağazasının isminin değişeceği açıklandı.

Yeni ismi Samsung Galaxy Apps olacak

Son dönemde tüm cihazlarına “Galaxy” ismini veren Samsung’un, uygulama mağazası için Samsung Galaxy Apps ismini verecek. 2009 yılında hayata geçirilen Samsung Apps’in isminin bu yönde değişecek olmasının çok doğru bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

samsung-apps-1

Samsung’un Tizen işletim sistemi için ayrı bir mağaza oluşturacağı Samsung Galaxy Apps’te sadece Android uygulamalarının yer alacağı aktarılan bilgiler arasında yer alıyor. Samsung Galaxy Apps 1 Temmuz tarihinden itibaren kullanılabilir olacak. Muhtemelen bu değişiklik için Galaxy cihazlar için bir güncelleme yayımlanacaktır.

Kaynak: ShiftDelete

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.