Sevgi kendi başına çok özel bir duygudur. Herhangi şekle ya da zamana sığdıramazsınız. Ancak bazen küçük bir yardım sevgiyi saklı bulunduğu yerlerden açığa çıkarır.

divas-pirlanta-3

pırlanta tektaşlar tasarım olarak çok hoş ve estetik görünümler içerse de bütün kadınlar için aynı sorunun görüntüsüdür. Bu açıdan ayrı yolların birleşme noktasında bir köprü oluşturacak çok özel bir semboldür. Tasarımındaki farklılıklar karşınızdaki insanın kendini özel hissetmesinde yardımcı özellikler olabilecektir.

Pırlanta doğada çok az bulunan değerli taşlar arasındadır. Ham maddesi elmas olan pırlantalar kadınların en özel süsleri, en güzel takılarının ışıltılarıdır. Kıyafetlere çok şık ayrıtılar katan takılar değerli taşlarla çok daha ışıl ışıl bir hal kazanmaktadır. Sevginizin kötü gözlerden koruyan pırlanta tektaşlarda en sevdiğiniz için en özel anlamlar barındıracaktır. Özellikle son zamanlarda trend kolye uçları arasında sonsuzluk ve kar tanesi simgeleri sonsuz sevgi ve eşsizlik anlamları ile çok özel hediyeler olabileceklerdir. Karat miktarlarının artması ile pırlanta şekil olarak büyüyecek fiyat olarakta üst sınır aralıklarında yer alacaktır. Ancak çoğu zaman önemli olan karat büyüklüğü değil düşünülerek alınan hediyenin kendisi olabilecektir.* Çok farklı modellerle çok hoş tasarımlarla vitrinlerin en özel reyonlarının başköşelerinde bulunan pırlantalar bileklik çeşitleri ile de çok beğenilmektedir.

Genellikle beyaz altınla mükemmel uyum sağlayan pırlantalar, zarif görünümleri ile pırlanta kolyelerde de başrol oyuncuları olarak çok önemli fonksiyonlar içermektedirler. Kalpli, yoncalı, nazar boncuklu farklı çok fazla tasarımlar bulunmakta spor, şık, sade kullanımlar için ideal seçeneklerle kıyafetlerinize çok hoş kombinler oluşturabileceksiniz. İnce, narin tasarımlarla zarif görünümler oluşturabileceğiniz gibi görkemli, gösterişli çok ihtişamlı görünümlerde bu bileklikler elde edebilirsiniz. Hediye için seçilen her değerli taş karşınızdaki insana kendini değerli hissettirecek çok özel bir ayrıntı olabilecek, oluşturacağınız farklı ambiyanslarla hiç unutulmayacak hatıralar anı defterinize kaydedebileceksiniz.