Ruggie İle Yataktan Kalkmak Çok Kolay

Ruggie

Her gece özenle kurduğunuz alarmı sabahları erteleyip uykuya kaldığınız yerden devam ederek gideceğiniz yere geç kalıyorsanız, Ruggie tam size göre.

Bilindiği üzere birçoğumuz için vaktinde yataktan çıkabilmek büyük bir sorun. Özellikle kış aylarında yatağın bizi kendine daha çok çekmesi, önce çalan alarmı ertelememize, sonra kapatmamıza, en son ise gideceğimiz yere geç kalmamıza sebep oluyor.

Bu konu için birçok ürün geliştirilmiş olsa da maalesef başarılı olamamıştı. Fakat 5 gün içinde Kickstarter’da hedeflediği miktarı toplamayı başaran Ruggie, buna bir son verebilir.

Erteleme Özelliği Yok

Sıradan bir paspas görüntüsüne sahip olan Ruggie’yi, diğer alarmlardan ayıran en büyük özelliği erteleme sisteminin olmaması. İçinde çok güçlü bir hoparlör sistemi barındıran Ruggie’yi susturmanın tek yolu ise ayağa kalkıp üzerinde en az 3 saniye beklemek.

Sadece uyandırıp ayağa kaldırmakla yetinmeyen Ruggie, sahip olduğu sesli komutlar ile kullanıcısını kendine getirmek için motive edici cümleler de kurabiliyor. USB girişi de bulunduran Ruggie, dilerseniz hafızasına aktardığınız şarkıları da sizin için çalıyor.

Kickstarter’da hedeflediği 50.000 dolarlık miktara 5 gün gibi kısa bir sürede ulaşan Ruggie, 99 dolardan satışa çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir