Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle Hdfilmkablosu.com

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle Sermiyan Midyat gibi bir komedi ustasının yönetmek de olduğu filmin en önemli özelliği olan yönetmenin de filmlerin için de ki senaryolar da yer alıyor olması etkileyici tarzdadır. Filmin şimdi ise içeriğini sizler ile paylaşacak olursak. Fadıl adın da ki kişi bölgesinin en acımasız mafya babalarından biridir. Ama bu mafya olduğu için artist tavırlar sergilemek de olsa da hiç bir şekil de hiç bir yer de hiç bir konu olmaz olacak gibi birden gelişir.

Ancak günün birin de Hintli yoga hocası Gundhi adın da ki kişiye de aşık olur. Günün birin de Gundhi Fadıl adın da ki kişinin de malikanesinden kaçırılınca Fadıl genç kadını bulma yoluna baş koyar. 2017 Filmleri ama bu baş koyduğu yol da ölüm olsa da bu yola devam edeceği hakkın da kendi kendine yeminler eder. En güvendiği arkadaşı Hulusi adın da ki kişiyi de alarak Hindistan gibi bir farklı ülkeye giden mafya babasının amacı Gundhi gibi bir ismi de onu kaçıranların elinden kurtarmak ve onun kalbini kazanmaktır. Ama hiç bir zaman elin de olmayan bilgileri de bir şekil de harcamak da olsa da elinden gelen her şeyi bir şekil de halletmek için olayları konu edilir. Ancak işler sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi türkçe dublaj izle gundhinin annesi de Hindistan da çok güçlü bir mafya örgütünü yönetmektedir. Fadıl, Hulusi ve Mumbai gibi bir yer de çalışan Türk belediye işçisinin yardımıyla Gundhiye ulaşmaya çalışır. Ancak Fadıl gibi bir ismin de ailesi de Mumbai gibi farklı bir ülkeye geldiğin de işler iyice karışır. Karışan olaylar bakalım ne tarz da olacak diye merak ediyorsanız filmi sonuna kadar izlemeniz yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü film açık ve net bir şekil de sizlere sunulmuştur. Filmin içeriğini de bu kadar anlatmak yeterli olscaktır diye düşünüyorum. Çünkü filmi anlattıkça filmin tadı kaçacak ve sizlere sıkıcı bir filmi iyi diye sunduğumuzu düşüneceksiniz. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir