21. yüzyılın teknoloji çağı olmasıyla birlikte hayat daha da kolay hale gelmekte ve yaşam standartları dünya çapında yükselmektedir. İnternetin her alanda, her sektörde kullanılmaya başlanmasının ardından yeni iş alanları ortaya çıkmış ve rekabet oranı da doğru orantılı olarak artış göstermiştir. Web site sahipleri kazançlarını nasıl arttırabileceği yönünde birtakım araştırmalar yapmaktadır. Reklam mühendisleri işte bu noktada devreye giriyor ve kazançlarını arttırmak isteyen site sahiplerine yardımcı oluyor.

reklam-muhendisleri

affiliateengineer.com adresi, sektörün 1 numarası diyebiliriz. Webmasterlar, reklam ajansları, medya uzmanları, e-posta pazarlama uzmanları, sosyal medya uzmanları, girişimciler ve yüksek bütçeli yatırımcılar daha çok bu sisteme ilgi göstermektedir. Sistem nasıl çalışıyor gelin hep birlikte inceleyelim.

Sistem birçok e-ticaret fırsatını ayağınıza kadar getiriyor. Sisteme üye olanlar farklı e-ticaret sitelerine kendi reklam imkanları ile birtakım denemeler gerçekleştirirler. Sistem, kazanç oranlarını ve kârlı siteleri ölçer. Sonuç olarak kazanç oranları baz alınarak kârlı internet siteleri ile devam edilir ve sabit bir kazanç elde edilir. İki farklı satış ortaklığı vardır; bunlardan ilki Satış Affiliate, diğeri ise Telefon Affliate.

Telefon Satış Ortaklığı Nasıl Çalışır (Telefon Affiliate)

  • Sitenizi ziyaret eden kişiler reklamlara tıkladığı an reklam mühendisleri yazılımcıları tarafından hazırlanan “Affiliate Engineer” ziyaretçiyi takip eder.
  • Siteyi ziyaret eden, e-ticaret hizmetini sunan kişi ile doğrudan telefon ederek ya da “beni ara” formunu doldurarak iletişime geçer.
  • Başarılı telefon görüşmeleri sonucunda sistem tarafından kazancınız hesabınıza yansıtılır.
  • Affiliate Engineer sayesinde dönüşüm sağlayan son 5 satış ortağı adil bir şekilde ödüllendirilir.

Satış Ortaklığı Nasıl Çalışır (Satış Affiliate)

  • Sitenizdeki reklamlara tıklandığı an ziyaretçi sistem tarafından takibe alınır.
  • Reklama tıklayan kişi e-ticaret sitesinden başarılı bir şekilde ürün satın aldığında Affiliate Engineer sistemi kazancınızı hesabınıza otomatik olarak yansıtır.
  • Affiliate Engineer sayesinde dönüşüm sağlayan son 5 satış ortağı adil bir şekilde ödüllendirilir.

Siz de satış ortaklığı sisteminden faydalanarak para kazanmak ya da ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız; affiliateengineer.com adresini ziyaret edebilir, reklam mühendisleri ile bizzat görüşme yapabilirsiniz.