Razer Blade Stealth 13 Tanıtıldı

Razer Blade Stealth 13

Razer yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı Blade Stealth 13 modelini resmi olarak tanıttı.

Razer Blade Stealth 13 Teknik Özellikleri

Oyun dünyasının dev firmalarından Razer, ultra ince ancak yüksek performanslı Blade Stealth 13 bilgisayarının 2020 versiyonunu tanıttı. Razer Blade Stealth 13‘ün yenilenmiş versiyonu donanım tarafında oldukça önemli yükseltmeler sunuyor.

Razer firması geçen yıl dünyanın ilk süper ince oyuncu bilgisayarı Blade Stealth 13’ü satışa çıkarmıştı. Oyuncu ekipmanları ile tanınan firmanın satışa çıkardığı dizüstü bilgisayar, hafifliği ve inceliği ile rahat taşınabilirlik sunarken performanstan da ödün vermeyerek oyuncuların fazlasıyla dikkatini çekmişti.

Firma şimdi de geçen yıl tanıttığı o modelin daha güçlü donanıma sahip olan yeni versiyonuna resmiyet kazandırdı. Razer Blade Stealth 13 2020 olarak isimlendirebileceğimiz yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı, özellikle işlemci tarafında büyük bir güncelleme aldı. Yeni cihaz önceki modele göre çok daha hızlı.

Dizüstü bilgisayar Intel‘in en yeni neslinden bir işlemci olan Core i7-1165G7‘den gücünü alıyor. Cihazın ekran kartı tarafında NVIDIA‘nın GeForce GTX 1650 Ti modeli yer alıyor. Dizüstü bilgisayarda 16 GB RAM ve 512 GB kapasiteli SSD bulunuyor.

Razer firmasının açıklamasına göre yeni Razer Blade Stealth 13, bir önceki versiyonuna göre içerik üretiminde 2,7 kat daha iyi ve ofis üretiminde %20’den daha fazla performans sağlıyor. Yeni cihaz yalnızca işlemci ve ekran kartı tarafında değil diğer bölümlerinde de yeniliklere sahip.

Oyuncu bilgisayarı 13 inçlik FHD OLED dokunmatik ekran seçeneği ile satışa çıkacak. Razer firmasının açıklamasına göre ekran, pek çok alanda kullanılan DCI-P3 renk alanının %100’ünü kapsayacak. Cihazda ayrıca 120 Hz‘lik FHD bir ekran seçeneğine de sunuluyor.

Razer Blade Stealth 13 Çıkış Tarihi

Dizüstü bilgisayar bu ay içinde satışa çıkacak.

Razer Blade Stealth 13 Fiyatı

Cihazın satış fiyatı 1.799 dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir