Quadro Akıllı Yüzük Tanıtıldı

Akıllı saat, bileklik ve gözlük derken şimdi de akıllı yüzük çıktı. Quadro isimli yerli firma akıllı yüzük modelleri ile oldukça iddialı. Quadro akıllı yüzükler ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

quadro-akilli-yuzuk

Giyilebilir ve akıllı teknolojilerin yerli markası Quadro çok çeşit seçenekli akıllı saat ve gözlük ürünlerinden sonra Quadro akıllı yüzük ürünlerini de tüketicilerle buluşturuyor. Quadro akıllı yüzükler, NFC teknolojisiyle çalışıyor. Değerli madenlerden üretilmiş olan akıllı yüzükler oldukça şık tasarımlara sahip.

Quadro SR-98 akıllı yüzük dokunuşuyla birbirlerinin Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarına resim ve karakter içerikli özel mesajlarını, tarayıcılarındaki linkleri gönderebiliyorlar.

İki Farklı Model

İki model olarak üretilen Quadro akıllı yüzüklerden parlak beyaz dış görünüme sahip olan modeli uluslararası kuyumculuk sektöründe çok kullanılan madenlerden 18-karat rose altın ile üretildi.  Bu modelin Swarovski tasarımı elmas kesimli taş ile kombine edildiğini belirtmekte yarar var.

Quadro akıllı yüzüklerden siyah renkli dış görünüme sahip diğer model ise sağlamlık ve hafifliği ile bilinen saf titanyumdan üretildi.  Bu model, zirkon taş ile kombine edilerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Zirkonun en belirgin özelliği, yanardağ patlamaları ve meteor çarpmaları gibi doğa olaylarından hasar almadan kurtulabilmesi. Quadro akıllı yüzüklerin üretiminde kullanılan değerli madenlerin cilt sağlığı üzerinde olumsuz herhangi bir etkisi bulunmuyor. Ürünler şık olduğu kadar sağlıklı olmasıyla da ilgi çekiyor.

NFC kablosuz iletişim teknolojisi ile çalışan akıllı yüzüklerin dışarıdan şarj edilmesi gibi herhangi bir güç gereksinimi bulunmuyor. Unisex tasarımlı yüzükler 5 farklı parmak ölçüsüne uygun boyut seçeneklerine sahip. Ayrıca Quadro yüzükler IP68 su geçirmezlik standartlarına da sahip.

Quadro Akıllı Yüzük Neler Yapabiliyor?

Kartvizit paylaşım ile iletişim bilgilerinizi sadece bir dokunuşla taşıyarak aktarabilir, tek dokunuşla cihazınızdan diğer mobil cihazlara resim ve karakterler içeren özel mesaj gönderebilir, akıllı kilit ve program kilit özellikleri sayesinde güvenli erişimi sağlarken, görünmesini istemediğiniz programları da gizleyebilirsiniz. Ayrıca farklı ortamlar için birden fazla uygulamayı tek dokunuşla otomatik çalıştırabilir, mobil cihazınızın internet tarayıcısındaki herhangi bir linki yine tek dokunuşla başka cihazlara taşıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir