PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG Mobile 2.0

En popüler mobil oyunlardan olan PUBG Mobile‘ın merakla beklenen 2.0 güncellemesi yayınlandı.

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi Sunuldu

PUBG Mobile 2.0 güncellemesi oyuncuların kullanımına sunuldu. Popülerliğini korumaya devam eden oyuna gelen yeni özellikler ve güncellemenin tüm detaylarını yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Son 10 yılın en popüler oyunu hangisi diye sorsak birçok oyuncunun hiç şüphesiz PUBG cevabını verecektir. Özellikle de COVID-19 salgını döneminde popülerliğini daha da artıran oyun uzun zamandır beklenen müjdeli haberi nihayet verdi ve PUBG Mobile 2.0 güncellemesini oyuncularına sundu.

Livik haritası, yeni savaş stratejileri için kentsel alanlarda iyileştirilmiş bir düzenlemeyle oyunculara kapılarını açtı. Bu güncelleme ile ayrıca oyuncuların haritada hızla ileri geri hareket etmelerini sağlayan 4 kişilik UTV Hizmet Aracı, Livik ve Aftermath haritası‘na da eklendi.

PUBG Mobile 2.0 Güncellemesi İle Gelen Yenilikler

2.0 güncellemesi ile oyunun başında kentsel bölgede rastgele altın rengi ile gösterilen bir gelişmiş malzeme bölgesi ortaya çıkıyor ve oyuncuların alabildikleri kadar çok malzeme almalarına izin veriliyor. Blomster’ın oyun içi Futbol Mücadelesi, Hazine Haritaları ve haritanın yeni Hava Hattı ile hızlı bir kaçış yoluyla izlenebilen Rastgele Sandıklar gibi mini oyunlar ve öğelerde de oyunculara sunuldu.

Airdrop sandıkları her maç başına belli bir alanda gelirken oyuncuların kaybettikleri takım arkadaşlarını canlandırmaları için Livik haritasının her yerine Çağrı Kuleleri yerleştirilmiş. Her şeyin altında Livik haritasının her an patlayabilecek yanardağı yer alıyor.

Oyuncular patlamalardan kaçarak ve binalara saklanarak yanardağın gazabından saklanabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir